Kate ukázala po dlhej dobe deti. Pri tomto videu celý svet zajasal

27. 03 2020 09:40 | tasr, zv
Deti kráľovského páru
Deti kráľovského páru Foto: Profimedia.sk

Z malého bábätka je už veľký chlapec! Pozrite, ako sa zmenil najmladší princ Louis.

Obyvatelia Británie tlieskali vo štvrtok večer zo svojich okien, balkónov či veránd pracovníkom Národnej zdravotnej služby, aby im takýmto spôsobom prejavili vďaku za prácu, ktorú odvádzajú v boji s novým koronavírusom SARS-CoV-2.

Do hromadného potlesku sa zapojili aj deti princa Williama a vojvodkyne Kate, princ George, princezná Charlotte a najmladší princ Louis. Deti kráľovskej dvojice sme už dávno nevideli pokope a za ten čas stihlo malé bábätko, princ Louis, poriadne vyrásť. O jeho súrodencoch ani nehovoríme.

Video ich krásneho gesta sa objavilo na Instagrame, na oficiálnom účte Kensingtonského paláca. Ľudia boli z týchto záberov naozaj nadšení.

Zdroj: Instagram/kensingtonroyal

Williamov otec, 71-ročný princ Charles, je aktuálne v domácej izolácii, keďže testy u neho preukázali chorobu COVID-19, ktorú koronavírus spôsobuje. Charlesovo ochorenie však podľa medializovaných informácií sprevádzajú len mierne príznaky.

V Británii chorobe COVID-19 podľahlo už 578 ľudí. Testovaných na koronavírus tam zároveň celkovo bolo 104 866 ľudí, z ktorých 11 568 malo pozitívne výsledky.

Komentáre ( 0)