Dvojníčka Meghan Markle. Pre vzhľad ju šikanovali, dnes z toho chce vyťažiť

30. 06 2020 15:00 | nb
Meghan Markle má dvojníčku, ktorá si ju zahrá vo filme.
Meghan Markle má dvojníčku, ktorá si ju zahrá vo filme. Foto: Profimedia.sk

Christine pracuje ako letuška, svojím výzorom pasažierov vyvádza z miery. Zahrá si rolu Meghan vo filme?

Christine Primrose Mathis je 32-ročná americká letuška z New Jersey, ktorej ľudia vždy hovorili, že vyzerá ako herečka Meghan Markle zo seriálu Suits. V tej dobe herečku ani seriál nepoznala, no to sa čoskoro zmenilo, keď sa z Meghan stala členka kráľovskej rodiny.

"Keď sa Meghan zasnúbila a vydala, začalo to gradovať. Najmä na letisku ma ľudia neustále oslovovali, tak som sa rozhodla z toho vyťažiť. Prihlásila som sa do agentúry pre dvojníkov v Los Angeles a hneď ma oslovili na fotenie. Ešte predtým ma však poslali do Londýna pred Buckinghamský palác aj s dvojníkom princa Harryho, aby videli reakcie ľudí," prezradila Christine portálu Newsweek

"Napriek tomu, že sme hovorili, že nie sme Meghan a Harry, ľudia sa s nami aj tak chceli fotiť a všetky hlavy boli otočené smerom na nás," opisuje Christine, ktorá sa podľa svojich slov na Meghan podobala ešte viac, keď bola mladšia. Obe ženy majú podobné korene a Christine veľa ľudí s humorom hovorí, ay si dala urobiť DNA testy, či s Meghan nie sú rodina.


TIP NA ČLÁNOK: Princezná Eugenie ukázala jazvu, z ktorej zamrazí. Je na ňu hrdá

A čo na to hovoria jej najbližší? "Myslia si, že je to zaujímavé a sú na to hrdí," hovorí Christine. Nikdy sa však zámerne nesnažila podobať sa Meghan. "Keď som bola malá, ľudia sa mi smiali pre to, ako vyzerám. Mala som brčkavé vlasy, vyzerala som ako černoška, no bola som veľmi bledá. Deti vedia byť kruté," hovorí. Aj ona sa často stretávala s rasizmom.

Christine sa okrem práce letušky viac než desať rokov venuje aj herectvu. Napriek tomu, že nechce, aby si ju ľudia zaškatuľkovali len ako Meghaninu dvojníčku, predpokladá, že tejto nálepky sa tak ľahko nezbaví. Zatiaľ jej však prináša nových fanúšikov na sociálnych sieťach a samé výhody. Dokonca plánuje zúčastniť sa kastingu na rolu Meghan vo filme. Či ju pre takmer dokonalú podobu obsadia, ukáže čas.

Christine Primrose Mathis akoby Meghan z oka vypadla:

Zdroj: Instagram/christineprimrose

Zdroj: Instagram/christineprimrose

TIP NA ČLÁNOK: Ellie Goulding tvrdí, že jej aktivizmus ničí kariéru. Prišla o tisícky sledovateľov

Komentáre (0)