Gigi Hadid tesne pred pôrodom. Spravila to, na čo by si trúfol málokto

28. 07 2020 10:30 | nb
Gigi Hadid na gauči u mamy Yolandy.
Gigi Hadid na gauči u mamy Yolandy. Foto: Instagram/gigihadid

Modelka najprv prekvapila, keď konečne ukázala bruško. Teraz zverejnila ďalšiu výsostne súkromnú záležitosť.

Topmodelka Gigi Hadid je momentálne tesne pred pôrodom. Už čochvíľa privedie na svet svoje prvé dieťa, ktoré čaká s britským spevákom Zaynom Malikom.

Napriek tomu, že Gigi veľmi často neukazuje zábery zo súkromia a rastúce bruško ukázala prvýkrát tesne pred pôrodom, krátko nato sa rozhodla pochváliť ďalšou súkromnou záležitosťou. Zverejnila fotky nového vysnívaného domova v New Yorku, ktorý si po rekonštrukcii sama zariadila.

Na rozdiel od väčšiny hviezd, modelka si nenajala architektov, ktorý by všetku prácu odviedli za ňu. Práve naopak, všetko mala pod palcom ona. Na dotiahnutie detailov mala pomocníkov, no byt je stopercentným odrazom jej vkusu.

Nastávajúca mamina celý čas karantény strávila na ranči svojej mamy Yolandy, kde oslávila aj 25. narodeniny. Byt si tak bude užívať až po pôrode, ktorý je na spadnutie.

TIP NA ČLÁNOK: Mária Čírová je trojnásobná mamina. Porodila chlapčeka

„Celý minulý rok som strávila navrhovaním a realizovaním môjho vysneného projektu a miesta. Samozrejme, všetko sa skompletizovalo tesne pred karanténou, ktorú som strávila mimo mesta. No som nadšená, že čoskoro si budem môcť užívať každý jeden špeciálny kútik, ktorý som vytvárala aj s malou pomocou mojich obľúbených kreatívcov. Tí moje nápady pochopili a neoznačili ma za šialenú. A aj za pomoci mojej mamy, ktorá je vo vytváraní domova najlepšia," napísala Gigi k fotkám svojho vysneného hniezdočka. Práve tu zrejme budú so Zaynom vychovávať svojho potomka.

Takto vyzerá vysnívaný domov Gigi, ktorý si zariadila sama. Pre všetky fotky kliknite vo fotke na šípku vpravo:

Zdroj: Instagram/gigihadid

Gigi je kvôli karanténe už mesiace na ranči u svojej mamy. Tu oslávila aj 25. narodeniny:

Zdroj: Instagram/gigihadid

TIP NA ČLÁNOK: Superstarista sa stal otcom. Je to chlapček s krásnym menom!

Komentáre ( 0)