Bella Hadid v slzách. Vyšla s pravdou von

18. 01 2022 15:00 | nb
Bella Hadid
Bella Hadid Foto: Instagram/bellahadid
Bella Hadid
Bella Hadid
Bella Hadid

To, čo zverejnila, chcelo odvahu.

Modelka Bella Hadid je známa svojou otvorenosťou, pokiaľ ide o mentálne zdravie. Netají sa tým, že bojuje s depresiou a úzkosťami. S úprimnosťou zašla ešte o čosi ďalej, keď zverejnila niekoľko svojich fotiek, na ktorých plače a prežíva veľmi ťažké obdobie.

Všetko to začala Willow Smith, dcéra Willa Smitha, ktorá koncom roka rozbehla svoju kampaň za duševné zdravie. Bella na jej príspevok hneď zareagovala.

„Milujem teba a tvoje slová. Vďaka nim sa cítim menej sama, a preto chcem zverejniť toto,“ napísala k svojmu príspevku, ktorý obsahoval niekoľko plačúcich fotiek. „Sociálne médiá nie sú skutočné. Ktokoľvek bojujete, pamätajte na to. Niekedy všetko, čo stačí počuť, je to, že v tom nie ste sami. Tak to máte teraz odo mňa - ľúbim vás, vidím vás, počujem vás,“ odkázala 47 miliónom svojich fanúšikov.

TIP: Detstvo za trest. Dcéra slávnej herčky prezradila hrozné praktiky svojej mamy

Bella dodala, že boj s duševnou chorobou alebo nevyrovnanosťou nie je jednoduchý a je normálne mať svetlé chvíle, ale aj tie temné. Na konci tunela je však vždy svetlo. „Aj ten najdivokejší kolotoč sa raz musí zastaviť. Dlho mi trvalo, kým som si to uvedomila, veľakrát som sa zrútila a vyhorela som. Ale keď na sebe tvrdo pracujete, trávite čas so sebou samým, nájdete si svoje rutiny, spoznáte svoje traumy, radosti aj spúšťače problémov, budete schopní naučiť sa o svojom probléme viac a zvládnuť ho,“ napísala Bella k fotkám, na ktorých plače.

Kliknite priamo vo fotke na šípku vpravo pre Belline zábery, aké len tak neuvidíte:

Zdroj: Instagram/bellahadid

TIP: Pán Božský má v realite problémy s neverou a pitím. Jeho žena plakala na verejnosti