Amber Heard sa na súde zložila! Jej opis sexuálneho útoku nie je pre maloletých

06. 05 2022 14:30 | zv
Súd pokračuje
Súd pokračuje Foto: Profimedia.sk
Fotky po incidente
Fotky po incidente
Fotky po incidente

Obhajcovia Johnnyho Deppa označili túto výpoveď za vystúpenie jej života.

Amber Heard sa zložila pri výpovedi. Herečka skončila v slzách po tom, čo podrobne opísala sexuálny útok fľaškou od alkoholu, ku ktorému údajne došlo v roku 2015 v Austrálii. Obhajcovia Johnyho Deppa označili túto výpoveď za „výkon jej života“.

K údajnému napadnutiu malo dôjsť v ich prenajatom dome, v ktorom bývali počas nakrúcania Pirátov z Karibiku 5. Ide o ten istý incident, pri ktorom Johnny Depp prišiel o prst, pričom on tvrdí, že mu toto zranenie spôsobila jeho bývalá manželka, keď po ňom hodila fľašku.

FOTKY Z INCIDENTU NÁJDETE V GALÉRII.

„Bol nado mnou a kričal, že som k***a a nenávidí ma a zničila som mu jeho s******ý život. Ležala som na kuchynskej doske a on bol nado mnou a držal ma za krk. Pozerala som sa mu do očí a nevidela som ho. Nebol to on, bola to čiernota. V živote som sa tak nebála. Pozeral sa na mňa. Snažila som sa k nemu nejako dostať, povedať nejakým spôsobom, že som to ja. Hlavou som sa buchla o zadnú časť baru a nemohla som dýchať. Pamätám si, ako som sa snažila postaviť a povedať mu, že mi naozaj ubližuje. Nemohla som dýchať. Nevedela som vstať,“ vzlykala Amber pri výpovedi.

profimedia-0689037436.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

V tom momente sa herečka zložila a zaplavili ju emócie. „Ďalej si pamätám, že som bola prehnutá a videla som modré svetlo. Chrbát som mala na kuchynskej doske. Myslela som si, že ma bije. Cítila som tlak na lonovej kosti a cítila som pohyb jeho rukou. Vyzeralo to, akoby ma udrel. Cítila som len ten tlak. Nepamätám si, čo som povedala, len si spomínam, že som bola nehybná. Obzerala som sa po miestnosti a videla som všetky tie rozbité fľaše, rozbité sklo a nechcela som sa pohnúť, lebo som nevedela, či fľaša, ktorú dal do mňa, nebola rozbitá. Necítila som nič ani bolesť. Modlila som sa, nech tá fľaša nie je rozbitá. Neviem, ako sa to skončilo a ako som sa odtiaľ dostala,“ šokovala ďalej Amber.

Herečka ďalej dodala, že si pamätá, že potom bola v kúpeľni a vracala. Podľa jej slov stratila kontrolu nad svojím močovým mechúrom a na podlahe bola krv. Deppov tím tvrdí, že herečkine príbehy o zneužívaní sú plné detailov, ktoré nesedia a plánujú jej klamstvá odhaliť pri krížovom výsluchu.

profimedia-0689037548.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Amber vo výpovedi ďalej opisovala, ako ju Johnny údajne pod vplyvom drog napadol tak, že ju pritlačil ku stene a silno jej udrel hlavu. V tom jej podľa jej slov vynadal a povedal, že ju všetci pred ním varovali. Potom vraj začali do seba strkať a hodil ju cez miestnosť a bil do tváre, keď ležala na ping-pongovom stole. Následne údajne zobral rozbitú fľašu a vyhrážal sa jej, že jej rozreže tvár.

Podľa herečkinej výpovede si po tomto incidente Johnny odrezať prst a namiesto štetca ním kreslil vlastnou krvou po stene a po nábytku. Nápisy zbadala až ráno, keď zistila, že spal vo vedľajšom dome.

Dvojica sa podľa jej slov po návrate z Austrálie uzmierila, no ona zistila, že ju krátko po svadbe podviedol. Potom opísala ďalšie útoky, ktoré sa zrejme stali niekoľkokrát.

Pojednávanie pokračuje a súd, ktorý má dokopy trvať šesť týždňov, ešte evidentne prinesie veľa nechutných detailov, ktoré dokazujú, aký zvrátený bol vzťah týchto hereckých hviezd a pritom si dlho verejnosť myslela, že sú ideálny pár.

Čo všetko doteraz odznelo na súde?

Čítajte: Zúfalé kroky Amber Heard! Čo sa dozvedela verejnosť, je silná káva

Čítajte: Spor medzi Johnnym Deppom a Amber Heard pokračuje. Na súde zaznela nechutná správa