• Relácie
  • Chatári
  • Vlado Kobielsky je ako chameleón: Na notorického klamára z Oteckov zabudnite

Vlado Kobielsky je ako chameleón: Na notorického klamára z Oteckov zabudnite

Vlado Kobielsky je ako chameleón: Na notorického klamára z Oteckov zabudnite

Jeho najnovšia výzva je poriadne zvláštna.

V prvej epizóde seriálu Chatári zostala jedna chatka prázdna. Krausovci sa totiž dostavili až v druhej časti, na čele s hlavou rodiny Šimonom. Postavu človeka zo srdca oddaného židovskej viere si s chuťou zahral Vlado Kobielsky. Po notorickom klamárovi v Oteckoch a zákernom lekárovi v Druhej šanci ho tentoraz čakala úplne nová výzva. A trochu zvláštna. Šimon totiž vôbec nie je Žid.

TIP Seriálové chatárky: Jedna sa okúpať nechcela, ale musela, druhá aj chcela, no nestihla

„Celý seriál je o ľuďoch, ktorí sa vlastne hrajú na niečo, čím vlastne v skutočnosti nie sú. Moja postava má to šťastie, že sa snaží byť ortodoxným Židom, správať sa podľa tohto náboženstva a využívať benefity tejto viery. Je to pre mňa zaujímavá poloha. V každom prípade si nesmierne vážim všetkých ľudí tohto náboženstva. Nie je to žiadna paródia, nezosmiešňujeme, ale snažíme sa ukázať charaktery ľudí,“ prezradil nám herecký chameleón.

Viac uvidíte v premiérovej epizóde seriálu Chatári o 20.30 h na Markíze alebo už o teraz na Voyo!


Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe seriálu, ako sú Chatári? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy.

 

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie