Boháči, ktorí sa hrajú na chudákov: Žiť v neustálom klamstve je namáhavé

Boháči, ktorí sa hrajú na chudákov: Žiť v neustálom klamstve je namáhavé
Zdroj: TV Markíza

V reálnom živote by to asi nedokázali.

V novom seriáli Chatári má každá rodina nejaké tajomstvo či čiernu škvrnu, ktorú pred ostatnými susedmi taja. Južanovci sa musia pretvarovať najviac - sú bohatí, ale hrajú sa na chudákov, aby sa na nich ich priatelia nepozerali pomedzi prsty. Ich predstavitelia Helena Krajčiová, Sväťo Malachovský a Matej Landl mladší si okamžite porozumeli a na nakrúcaní vytvorili skutočnú rodinu.

 TIP Geniálne herectvo alebo len šťastná náhoda? Maroš Kramár dostal ranu medzi nohy

Určite to nie je náhoda preto, že Helena sa so Sväťom poznajú už od strednej školy a kamarátia sa už od zhruba šestnástich rokov. Chatári však boli paradoxne ich vôbec prvým spoločným televíznym projektom (ak teda nerátame jedno spoločné vystúpenie v šou Tvoja tvár znie povedome). Viac zaujímavostí z nakrúcania seriálu, ale aj zo súkromia hercov sa dozviete z rozhovoru, ktorý absolvovali v Teleráne.


Viac uvidíte v premiérovej epizóde seriálu Chatári vo štvrtok 17. novembra o 20.30 h na Markíze alebo už o teraz na Voyo!

 


Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe seriálu, ako sú Chatári? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy.

Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie