Meryem: 5. a 6. epizóda

Meryem: 5. a 6. epizóda

Nešťastný a stále veľmi rozhnevaný Savaş opäť využije otcove konexie a navštívi Meryem vo väzení. Chce s ňou hovoriť. Musí!

Ak si sympaťák Güçlü (Kenan Acar) myslel, že Burcu (Serenay Aktaş) je ľahko rozlúsknuteľný oriešok a pomôže mu získať to, čo potrebuje... Je poriadne vedľa! Aj keď je život za mrežami pre Meryem (Ayça Ayşin Turan) od prvého dňa veľmi ťažký, má aj svetlé chvíľky – vďaka materinskej spoluväzenkyni, ktorá ju vzala pod svoje ochranné krídla. Burcu napokon ocení Güçlüho vytrvalosť a v náznakoch, keďže priamo nesmie, ho nasmeruje na zaujímavú stopu... Keď Oktay (Cemal Toktaş) zistí, že úbohý Arif (Mutlu Güney) je bystrejší, ako si myslel, a preto preňho predstavuje nečakanú hrozbu, postará sa o jeho dokonalú izoláciu – aby nikomu nemohol povedať, na čo prišiel!

Galéria

Derin (Açelya Topaloğlu) nedokáže prestať myslieť na tú prekliatu noc. Aby nik nezistil – a obzvlášť Savaş (Furkan Andiç) nie -, čo urobila, zbaví sa posledného dôkazu, ktorý ju spája s ňou a so Sevinç (Sezgi Sena Akay). No zdá sa, že niekto aj tak vie o jej hriechu – začnú jej totiž chodiť znepokojivé esemesky z neznámeho čísla... Beliz (Bestemsu Özdemir) sa ujme Meryeminho prípadu ako jej advokátka. No ťažko povedať, koho záujmy má v skutočnosti v pláne hájiť... Burcu sa zoznámi s novým vyšetrovateľom na oddelení, komisárom Ertanom (Necmi Yapıcı). Savaş sa vyhrážkami a urážkami pokúsi Beliz primäť, aby sa vzdala obhajoby Meryem. Viac než on ju však vystraší to, čo jej hovorí srdce...

Netrvá dlho a stane sa presne to, čoho sa Derin obávala – onen neznámy odkryje svoje karty a... Výmenou za svoje mlčanie niečo žiada.

Güçlü urobí chybu, keď sa pod rúškom noci vláme do reštaurácie, v ktorej pracovala Sevinç – v nádeji, že sa dostane k záznamom z toho prekliateho večera, keď odtiaľ naposledy odchádzala. Netuší totiž, že ho na kamerách rozmiestnených nielen v exteriéri, ale i interiéri znepokojene sledujú dva páry zvedavých očí! Nevinná Meryem znova zaplatí za hriech niekoho iného. Tentoraz vinou neznámej intrigánky skončí na samotke, čo je len krajšie meno pre odpornú tmavú studenú dieru veľkosti väčšej skrine - bez postele, toalety či aspoň maličkého okna... Oktayova skrz-naskrz zlá mama Nurten (Ayten Uncuoğlu) hanebne využije nezávideniahodnú situáciu neboráka Arifa a v jeho neprítomnosti doslova vybieli jeho skromný príbytok.

Galéria

Nešťastný a stále veľmi rozhnevaný Savaş opäť využije otcove (Uğur Çavuşoğlu) konexie a navštívi Meryem vo väzení. Chce s ňou hovoriť. Musí! Oktay spanikári, keď reálne hrozí, že Arif všetko, čo vie porozpráva svojmu dávnemu priateľovi, hlavnému prokurátorovi Turanovi Ersoyovi (Tekin Temel), a tak urobí niečo neodpustiteľné... Keď Güçlü povie Savaşovi, k akému záveru dospel na základe nových dôkazov, utrápeného priateľa nechtiac vytočí do nepríčetnosti. Ešteže mu láskavá Gülümser (Uğur Demirpehlivan), ktorá ho miluje rovnako ako vlastného syna, citlivo nastaví zrkadlo...

Yurdala rozladí nečakaná návšteva – a ešte viac jej možné následky. A keďže z duše neznáša prehry, rýchlo vymyslí, ako z tejto mizérie vybŕdnuť. Nanešťastie, Meyrem je pre jeho plán kľúčová. Vlastne, celý stojí a padá na nej... A na jej smrti.

Sledujte v stredu, 13. septembra, o 10.55!

Nenechajte si ujsť ani skvelú českú komédiu Líbáš jako Bůh - v sobotu, 16. septembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie