Meryem: 7. a 8. epizóda

Meryem: 7. a 8. epizóda

Keď si Savaş vypočuje, čo nešťastná Meryem vraví svojmu bezvládnemu otcovi, znova zoskratuje. A aj tentoraz to dopadne katastrofálne.

Oktayov (Cemal Toktaş) necitlivý odkaz Beliz (Bestemsu Özdemir) raní a hlboko urazí. Už má skrátka plné zuby toho, ako ju neustále klame a bez hanby využíva jej city k nemu, keď a ako sa mu to práve hodí. Nečudo, že sa na chvíľku nechá uniesť hnevom a... Zavolá Savaşovi (Furkan Andiç). Ten na nečakané novinky zareaguje totálnym skratom – rozhodne sa skromnú pekárničku Meryeminho (Ayça Ayşin Turan) otca (Mutlu Güney), ich domov a všetko v ňom spáliť na prach! Zbabelec Oktay všetko sleduje opodiaľ, no nepohne ani prstom, aby žene, ktorá toho preňho toľko obetovala, pomohol.

Galéria

No napokon sa predsa len nájde niekto s odvážnym srdcom, kto riskujúc vlastný život vbehne do besniacich plameňov, aby ju zachránil. Niekto, o kom by to zrejme nik nepredpokladal, dokonca ani on sám. Správne, Savaş. Čiernobiely obraz, ktorý si vytvoril o domnelej bezcitnej vrahyni Meryem, sa totiž pre neočakávaný, no neodškriepiteľný dôkaz jej súcitu a ľudskosti, ktorého svedkom sa stal na vlastné oči, zrazu začne zalievať netušenými farbami – a v jeho hlave sa okamžite vyrojí množstvo otázok, na ktoré chce... Na ktoré skrátka musí nájsť odpovede!

Ťažko povedať, čo Burcu (Serenay Aktaş) po príchode do nemocnice rozladí viac – či to, že pre Meryeminou izbou natrafí na Güçlüho (Kenan Acar), alebo to, že ten práve využíva všetok svoj šarm na očarenie jednej zo sestričiek...?

Derin (Açelya Topaloğlu) si očividne veľa sľubuje od toho, že zranený a na smrť unavený Savaş u nej strávil noc, hoci vo všetkej počestnosti – na gauči. Priveľa... Oktaya rozladí, keď Meryem navzdory jeho radám a nátlaku odmietne podať na Savaşa trestné oznámenie. Keďže mu to vôbec nehrá do karát, rozhodne sa ho skrátka obviniť bez jej vedomia a súhlasu! Burcu si nemôže pomôcť, pohľad na zahanbenú Meryem, ktorá účet za pobyt v nemocnici dokáže zaplatiť len ak sa vzdá niečoho pre ňu veľmi cenného, jej láme srdce. A tak urobí niečo, čo ešte nikdy pre žiadneho podozrivého či odsúdeného - tajne jej pomôže. Jej láskavý čin však má netušeného svedka! Savaş je maximálne znechutený, keď konečne pochopí, prečo sa jeho otec (Uğur Çavuşoğlu) skutočne angažoval v jeho prípade, na čom mu naozaj záležalo a záleží – a na čom nie...

Galéria

Slabocha Oktaya čaká ďalšia cenná životná lekcia. Vlastne, hneď niekoľko! O jednu sa postará Yurdal Sargun, o ďalšiu jeho svojrázna mama (Ayten Uncuoğlu) a babička Şerife (Emine Gülsüm Göznümer). Keď si Savaş vypočuje, čo nešťastná Meryem vraví svojmu bezvládnemu otcovi, znova zoskratuje. A aj tentoraz to dopadne katastrofálne. Burcu určite nečakala, že sa s Güçlüm opäť stretnú tak skoro – a už vôbec nie kde a za akých okolností. Nečudo, že je poriadne napálená!

Arogantného Yurdala razom prejde dobrá nálada, keď sa dozvie, čo jeho syn zase vyviedol. Na rozdiel od ambiciózneho prokurátora Oktaya si totiž ani Savaşa, ani jeho poslušnosť kúpiť nedokáže.

Sledujte vo štvrtok, 14. septembra, o 10.55!

Nenechajte si ujsť ani skvelú českú komédiu Líbáš jako Bůh - v sobotu, 16. septembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie