Meryem: 9. a 10. epizóda

Meryem: 9. a 10. epizóda

Derin rozladí, keď sa dozvie, koho Savaş volal v horúčkach. Zrejme aj preto mu namiesto pravdy naservíruje znôšku odporných lží.

Keby Burcu (Serenay Aktaş) práve neprenasledovala unikajúceho Savaş (Furkan Andiç), zrejme by mala čo robiť, aby jeho najlepšieho kamaráta Güçlüho (Kenan Acar) neuškrtila – nielen pre jeho naozaj nemiestne poznámky... No nie nadarmo sa vraví, že všetko zlé je na niečo dobré, len vďaka nemu sa totiž Burcu dozvie niečo, o čom dosiaľ ani len netušila. Savaşovi sa s trochou šťastia podarí v zalesnenom teréne prenasledovateľov úspešne striasť a odviezť vystrašenú Meryem (Ayça Ayşin Turan) na odľahlé miesto, kde ich rozhodne nik hľadať nebude. Derin (Açelya Topaloğlu) je v šoku, keď sa dozvie, čo sa deje. Zúfalá Meryem sa spočiatku zo všetkých síl snaží ujsť zo svojho nového väzenia, no keď si s hrôzou uvedomí, kde vlastne je, opustia ju všetky sily. Oktay (Cemal Toktaş) zakáže Burcu a Ertanovi (Necmi Yapıcı) nahrávať Güçlüho výsluch. Je to nelegálne, no má na to svoje dôvody...

Galéria

Keď sa jej únosca vráti, Meryem sa opäť pokúsi ujsť, no nedostane sa ani len na terasu. Pohľad na príšerne doráňaného Güçlüho Burcu zasiahne oveľa viac, ako sa vzhľadom na okolnosti patrí – viac, ako je pripravená si pripustiť. Rozhovor Meryem a Savaşa – teda, ak tak to napäté boľavé čosi vôbec možno nazvať – obom rozjatrí stále nezahojené rany. Oktay tvrdo pritlačí na Derin, aby z nej dostal, čo vie. Na jeho smolu však vie menej než on. Zdá sa, že ďalší Meryemin pokus o útek bude konečne korunovaný úspechom, no zhatí ho nečakaná komplikácia... Jej súcitné srdce.

Keď sa človek voľky-nevoľky nechá uniesť emóciami, občas nechtiac prezradí viac ako by chcel. A presne to sa stane i Burcu!

Savaş je z Meryem stále viac a viac zmätený. Nechápe, prečo odmieta ujsť, hoci je teraz prislabý, aby jej v tom dokázal zabrániť, aj keby chcel. Pretože aj keď ešte nie je pripravený si to priznať, malá, no každým dňom o čosi väčšia jeho časť... To nechce. Meryem si spomenie, kto ju naozaj vyniesol z toho horiaceho pekla. Aj Derin odhalí jedno zaujímavé tajomstvo, ktoré sa v jej rukách stane cenným tromfom proti Oktayovi. Zranený Savaş blúzni v horúčkach. Sníva sa mu naozaj zvláštny sen so Sevinç (Sezgi Sena Akay), maličkou Güneş a... S Meryem. Burcu je Oktayovo nevyspytateľné správanie, rovnako ako jeho viaceré dosť kontroverzné rozhodnutia, čoraz podozrivejšie.

Galéria

Snažiť sa dopátrať pravdy je, žiaľ, ako boj s veternými mlynmi – namáhavé, riskantné a s neistým výsledkom. A ak proti vám stoja ľudia ako Oktay, Derin a Yurdal Sargun (Uğur Çavuşoğlu)... Platí to dvojnásobne! Derin rozladí, keď sa dozvie, koho Savaş volal v horúčkach. Zrejme aj preto mu namiesto pravdy naservíruje znôšku odporných lží. Keď sa láskavej Gülümser (Uğur Demirpehlivan) podarí ukážkovo usadiť veľkého Yurdala Sarguna, Savaşova mladšia sestra Naz (Özge Özacar) má čo robiť, aby sa nerozosmiala na plné kolo!

Meryem je zdesená, keď sa jej napokon podarí z Oktaya vytiahnuť Derinino špinavé tajomstvo. Babička Şerife (Emine Gülsüm Göznümer) si ako prvá všimne, že bezvládny Arif (Mutlu Güney) sa snaží komunikovať...

Sledujte v piatok, 15. septembra, o 11.00!

Nenechajte si ujsť ani skvelú českú komédiu Líbáš jako Bůh - v sobotu, 16. septembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie