Meryem: 13. a 14. epizóda

Meryem: 13. a 14. epizóda

Savaş je čoraz viac presvedčený, že Meryem je len obeť, ktorou Oktay bez hanby manipuluje ako nejakou šachovou figúrkou!

Rozhovor s Gülümser (Uğur Demirpehlivan) pripomenie Savaşovi (Furkan Andiç) jeho nedávny zvláštny sen s Meryem (Ayça Ayşin Turan). Je to o to zvláštnejšie, že sen a realita do seba nečakane hladko zapadnú ako dva kúsky puzzle. Güçlü (Kenan Acar), ktorý na priateľovu žiadosť sleduje Meryem na každom kroku, je poriadne prekvapený, keď sa napokon ubytuje v luxusnom hoteli, ktorý by si to dievča rozhodne nemohlo dovoliť ani za normálnych okolností, nieto ešte dnes, po prepustení z väzenia. Okamžite preto o všetkom informuje Savaşa. Ibaže... Ktosi, komu Savaş stále slepo verí, no nemal by, ho znova zradí. Správne, Derin (Açelya Topaloğlu).

Galéria

Meryem je čoraz zmätenejšia z Oktayovho (Cemal Toktaş) správania – v tom cudzincovi len ťažko spoznáva muža, ktorého tak nekriticky ľúbila. Savaş a Güçlü síce nájdu Oktaya v jednoznačnej situácii v spoločnosti polonahej krásky... No inej, než čakali. Aj keď si každý zaslúži poznať pravdu, ktorá sa ho týka, niekedy je oveľa horšia a bolestnejšia než akákoľvek lož. A tak človek urobí hocičo, aby jej nemusel uveriť – rovnako ako Meryem.

Ťažko povedať, kto dnes večer odhalením netušených súvislostí trpí viac – či zhnusený Savaş, ktorý očakával niečo iné, alebo Meryem, ktorá sa dozvie viac, ako dokáže uniesť...

Hoci je Savaş trochu prekvapený, že sa Oktay nesťažoval u jeho otca (Uğur Çavuşoğlu), aj keď sa mu tým vyhrážal, momentálne má plnú hlavu iných starostí. Všetko totiž nasvedčuje tomu, že Yurdal skončí vo väzení – teda, ak sa nestane nejaký zázrak. A hoci ich vzťah je (a vždy bol) napätý... Je to jeho otec a má ho rád, aj s jeho chybami a napriek nim. Derin a Oktay si uvedomia, že hoci pôvodne neplánovali dlhšiu spoluprácu, ich „priateľstvo“ by v konečnom dôsledku mohlo byť prospešné obom. Kým si jej nezdravo ambiciózny priateľ užíva s Beliz (Bestemsu Özdemir), nešťastná Meryem sa vráti domov – medzi trosky domova, ktorý tak veľmi milovala...

Galéria

Na druhý deň ráno boľavé výčitky svedomia a hanba prinútia Meryem zájsť na hrob Sevinç (Sezgi Sena Akay). Nanešťastie však nie je sama... Savaş je čoraz viac presvedčený, že Meryem je len obeť, ktorou Oktay kruto a bez hanby manipuluje ako nejakou šachovou figúrkou! Oktay je rozhodnutý za každú cenu zabrániť prokurátorovi Turanovi Ersoyovi (Tekin Temel) stretnúť sa osamote s Arifom (Mutlu Güney) - zo strachu, že vypláva na povrch ďalšia jeho lož. Burcu (Serenay Aktaş) dostane nový prípad, ktorý by mohol výrazne pomôcť jej kariére... Alebo ju, v prípade neúspechu, úplne pochovať.

Tülin (Sema Öztürk) sa stále nevzdáva nádeje, že jej snaha vydať Derin za Savaşa bude napokon korunovaná úspechom. Apropo, Savaş... Jeho pátranie konečne prinesie prvé ovocie!

Sledujte v utorok, 19. septembra, o 11.00!

Nenechajte si ujsť ani skvelú českú komédiu Líbáš jako ďábel - v sobotu, 23. septembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie