Meryem: 15. a 16. epizóda

Meryem: 15. a 16. epizóda

Savaşovi sa síce podarí dosiahnuť, o čo sa tak snaží, no aj tak to napokon dopadne inak, ako dúfal – sám totiž skončí v putách!

Oktayova (Cemal Toktaş) mama Nurten (Ayten Uncuoğlu) sa opäť raz prejaví ako riadna fúria – tentoraz v realitnej kancelárii, prostredníctvom ktorej jej syn prenajal Meryem (Ayça Ayşin Turan) byt. Teda, skôr plánoval, pretože hrdá dievčina sa po tom, čo sa dozvedela od Savaşa (Furkan Andiç), rozhodne inak. V tom, že urobila dobre, ju len utvrdí následný rozhovor s rodinným priateľom Turanom Ersoyom (Tekin Temel) – v jeho svetle sa totiž Oktay ukazuje ako čoraz väčší a suverénnejší klamár, ktorý očividne nekoná v jej najlepšom záujme... Ale vo svojom.

Galéria

Savaş nie je ani slepý, ani hlúpy, preto rýchlo pochopí, čo zjavne Güçlüovi (Kenan Acar) stále ešte celkom nedocvaklo – že jeho najlepší priateľ je z Burcu (Serenay Aktaş) úplne vedľa. Keď Meryem pritlačí na Oktaya, namiesto úprimnej odpovede sa dočká len urazenej reakcie, absurdných obvinení a ďalších lží. Nečudo, že tá dobrá duša už naozaj nevie, komu má a komu nemá veriť. Rozhovor so Savaşom Meryem vykoľají – no jeho, z nejakého dôvodu, oveľa viac to, že mu neverí. A tak urobí niečo naozaj nečakané...

Derin (Açelya Topaloğlu) obleje ľadový pot, keď zistí, kto je Yurdalovým (Uğur Çavuşoğlu) hosťom. A tak urobí jediné, čo v danej situácii považuje za správne – znova zachráni krk Oktayovi, a tým pádom i sebe!

Keď sa Selma (Gülden Avşaroğlu), jej láskavá kamarátka z väzenia, dozvie, kde a ako dnes Meryem žije, hneď jej ponúkne útočisko vo svojom skromnom príbytku. Vlastne... Žiadnu inú možnosť ani nepripúšťa! Savaş je taký vykoľajený, že si vôbec nevšimne, že cestou za Turanom Ersoyom jeho a Güçlüho po celý čas niekto sleduje - Rıza (Sonat Dursun), poskok jeho otca. Všimne si to však niekto iný... Burcu. A darebáka Yurdala to rozhodne nepoteší! Zbabelec Oktay je zjavne rozhodnutý povedať a urobiť hocičo, len aby si zachránil krk a pravda o jeho hanebnej zbabelosti a úplatnosti nevyšla najavo – a tak opäť odporne využije nič netušiacu Meryem a podlo zneužije jej dôveru.

Galéria

Savaş sa stále nevzdáva nádeje, že sa Meryem konečne dozvie, ako chrapúnsky jej Oktay po celý čas klame o svojich neexistujúcich zásluhách na jej oslobodení. Do istej miery sa mu síce podarí dosiahnuť, o čo sa tak veľmi snaží, no aj tak to napokon dopadne inak, ako dúfal – sám totiž skončí v putách! Ak si Derin myslí, že jej opakovaná pomoc Yurdalovi a Oktayovi zostane bez trestu, je buď trestuhodne naivná alebo neuveriteľne hlúpa. Hoci sa Oktay, zahnaný do úzkych, krúti ako had a na všetko má hneď poruke nejaké vysvetlenie či výhovorku, zdá sa, že Savaşove slová padli na úrodnú pôdu. Teda, aspoň u Meryem...

Tvárou v tvár Selminmu utrpeniu spôsobenému mužom, ktorému kedysi bezvýhradne verila a ktorého veľmi ľúbila, si Meryem uvedomí, že sú vlastne obe v temer identickej situácii ako jej kamarátka.

Sledujte v stredu, 20. septembra, o 11.00!

Nenechajte si ujsť ani skvelú českú komédiu Líbáš jako ďábel - v sobotu, 23. septembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie