Meryem: 17. a 18. epizóda

Meryem: 17. a 18. epizóda

Oktay spanikári, keď ho Savaş konfrontuje so svojimi podozreniami priamo pred Meryem – a viac-menej sám tak odhalí svoju pravú tvár!

Aj keď sa Savaş (Furkan Andiç) snaží nedať na sebe nič znať, nová informácia, ktorú sa práve dozvedel od nahnevanej Burcu (Serenay Aktaş), ním poriadne otriasla. Až doteraz mu totiž ani len nenapadlo, že by ho Derin (Açelya Topaloğlu), ktorú považuje za dobrú kamarátku, mohla zradiť... Meryem (Ayça Ayşin Turan) toho síce sama veľa nemá a každú líru musí obrátiť dvakrát, no keď sa Selma (Gülden Avşaroğlu) dostane do ďalších problémov, neváha ani minútu a pomôže jej. Oktay (Cemal Toktaş) sa stále viac a viac zamotáva do vlastných lží, v ktorých očividne už aj sám stráca prehľad. Nečudo, že zneistená Meryem s ním nechce ani len hovoriť, tobôž ho vidieť! Na rozdiel od svojho syna (Kenan Acar) si všetečná Gülümser (Uğur Demirpehlivan) už dávnejšie všimla niečo, čo zatiaľ nechce zakríknuť... Niečo medzi Savaşom a Meryem!

Galéria

Esemeska od Derin Oktayovi razom vylepší náladu. Jeho mamu Nurten (Ayten Uncuoğlu), naopak, poriadne rozladí, keď zistí, že jej obavy boli zrejme namieste – že jej syn sa stále motá okolo tej nešťastnice Meryem! Selmin násilnícky exmanžel sa začne drzo vyhrážať nielen jej a Meryem, ale i Gülümser, ktorá ich obe vzala pod svoje ochranné krídla. Keď Savaş konfrontuje Derin s jej lžami, už-už má na jazyku pravdu, keď sa jej zrak zastaví na pootvorených dverách a... Od strachu stratí všetku odvahu.

Selmin chrapúnsky exmanžel a jeho kamaráti z mokrej štvrte v noci odlákajú policajtov, ktorí hliadkujú pred jej domom, aby jej a Meryem uštedrili príučku, na ktorú do konca života nezabudnú...

Aj keď je len sám a zbabelí útočníci až traja, veľký strach o Meryem vleje jej strážnemu anjelovi Savaşovi do žíl dostatok adrenalínu, aby ju i jej kamarátku Selmu zachránil. Správa o tom, že z jej niekdajšieho domova a otcovej (Mutlu Güney) pekárničky už onedlho zrejme neostane kameň na kameni Meryem hlboko zasiahne. Prefíkaná pani Nurten (Ayten Uncuoğlu) sa naozaj neštíti ničoho, aby dosiahla, čo chce – nuž a tentoraz sa vďaka ďalším, do neba volajúcim lžiam dostane k adrese nenávidenej Meryem! Beliz (Bestemsu Özdemir) by bola oveľa radšej, keby Oktay Yurdala Sarguna (Uğur Çavuşoğlu) potopil, a nie mu pomáhal, no on sa rozhodne nemá v pláne vzdať ani moci, ani vplyvu, ktoré už má na dosah.

Galéria

Gülümser stačí jediný pohľad na Nurten a hneď ju správne odhadne. Zrejme aj preto sa vzápätí stane svedkom zaujímavého emotívneho rozhovoru medzi ňou a Meryem. Oktay spanikári, keď ho Savaş konfrontuje so svojimi podozreniami priamo pred Meryem – a viac-menej sám tak odhalí svoju pravú tvár! A to je len prvé, no nie jediné prekvapenie, ktoré dnes Savaşovou zásluhou čoraz zmätenejšiu Meryem čaká...

To, čo bystrá Selma už dlhšie tuší, si ľahko potvrdí jedinou, zdanlivo úplne nevinnou otázkou adresovanou len tak, medzi rečou, Savaşovi a Güçlüovi!

Sledujte vo štvrtok, 21. septembra, o 10.50!

Nenechajte si ujsť ani skvelú českú komédiu Líbáš jako ďábel - v sobotu, 23. septembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie