Meryem: 19. a 20. epizóda

Meryem: 19. a 20. epizóda

Meryem dá Oktayovi šancu dokázať, že nič z tajného spisu nie je pravda. No bez ohľadu na výsledok... Jej dôveru i srdce už navždy stratil.

Správa o otcovom (Uğur Çavuşoğlu) zatknutí Savaşa (Furkan Andiç), pochopiteľne, rozruší. Oktayova (Cemal Toktaş) narastajúca arogancia a bohorovnosť Beliz (Bestemsu Özdemir) znepokojí a zneistí. Už v ňom temer nespoznáva muža, do ktorého sa zaľúbila... Keďže informáciu o Yurdalovom zatknutí a výsluchu získajú expresne rýchlo i médiá, keď sa na policajnú stanicu dostavia jeho manželka (Sema Öztürk), dcéra (Özge Özacar) a syn, musia sa doslova predierať cez prítomných reportérov! Nič netušiaca Meryem (Ayça Ayşin Turan) sa o tom, čo sa deje, dozvie až krátko nato a takpovediac „priamo od zdroja“...

Galéria

Güçlü (Kenan Acar), ktorého Savaş prezieravo poveril sledovaním Oktaya, hliadkuje len chvíľku, keď sa dočká toho, čo obaja predpokladali – stretnutia ambiciózneho prokurátora s istou veľmi konkrétnou osobou! To, čo sa spočiatku zdalo nemožné, dnes, žiaľ, naberá až príliš reálne kontúry – okamžité a úplne odstavenie hlavného prokurátora Turana Ersoya (Tekin Temel) od Yurdalovho aj Meryeminho prípadu! Ak si Oktay myslel, že bude môcť Meryem donekonečna servírovať lži a ona ich zakaždým zhltne aj s navijakom... Poriadne sa sekol! Keď Yurdal predostrie Savaşovi jediný spôsob, ako ho zachrániť pred doživotným väzením, v podstate ho postaví pred hotovú vec - bez šance odmietnuť!

Čím viac netušenej špiny o Oktayovi, ktorý bol pre ňu ešte donedávna všetkým, Meryem odhalí, tým je nahnevanejšia. Ale tiež odhodlaná odhaliť pravdu za každú cenu, nech je akákoľvek trpká...

Güçlü razom zabudne na prácu a povinnosti, keď sa pred ním zrazu v prístave zjaví Burcu (Serenay Aktaş). A, ako obvykle, celý nesvoj z jej prítomnosti, začne rýchlo, ba priam nadzvukovou rýchlosťou, splietať piate cez deviate. A, ako obvykle, zbytočne... Hoci je Savaş rád, že je Yurdal opäť na slobode – nech je, aký je, je to predsa len jeho otec -, bol by ešte radšej, keby hneď a zaraz prerušil všetky kontakty s Oktayom, ktorého Sargun starší očividne trestuhodne podceňuje. Lenže Yurdal nerád prijíma rady. Nie, to nie je presné... On skrátka žiadne rady neprijíma. Nikdy a od nikoho. Savaş konfrontuje Derin (Açelya Topaloğlu) s tým, čo už vie – a dôrazne ju varuje, že ak zistí, že mu o niečom klame, alebo niečo dôležité tají... Okamžite odvolá svadbu a ukončí aj ich dlhoročné priateľstvo!

Galéria

S pomocou láskavej Gülümser (Uğur Demirpehlivan) sa Savaş pod falošnou zámienkou stretne s Meryem a prezradí jej všetko, čo dosiaľ zistil. O Oktayovi, o Turanovi, o svojom otcovi... Niektorí ľudia sa zo svojich chýb nikdy nepoučia. Yurdal, žiaľ, tiež patrí do tejto kategórie, a tak nie je žiadnym prekvapením, že po „kocke cukru“ pre Oktaya, v podobe luxusného apartmánu, nasleduje overený „bič“ – vyhrážky! Meryem dá Oktayovi poslednú šancu dokázať, že nič z tajného spisu, ktorý má v rukách, nie je pravda. No bez ohľadu na výsledok... Jej dôveru i srdce už navždy stratil.

Pohľad na bezradne sa tváriaceho Güçlüho pokúšajúceho sa dosť nešikovne zosmoliť esemesku pre Burcu, jeho starostlivú mamu pobaví i poteší. Oktay je možno všeličo, no rozhodne nie je hlupák, takže mu neujde, že ho zrazu niekto sleduje!

Sledujte v piatok, 22. septembra, 10.50!

Nenechajte si ujsť ani skvelú českú komédiu Líbáš jako ďábel - v sobotu, 23. septembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie