Meryem: 23. a 24. epizóda

Meryem: 23. a 24. epizóda

Savaşa nečakane hlboko zasiahne Meryemino rezignované rozhodnutie odísť ďaleko od všetkých, ďaleko... Od neho.

Kým lekári horúčkovito bojujú o Oktayov (Cemal Toktaş) život, polícia odvedie Meryem (Ayça Ayşin Turan) a Savaşa (Furkan Andiç) na výsluch. Šokovaný Ertan (Necmi Yapıcı) sa nechtiac prerečie a prezradí Burcu (Serenay Aktaş), s kým sa mal jeho kamarát prokurátor dnes večer stretnúť. Viditeľne otrasená Derin (Açelya Topaloğlu) prezradí, čo sa naozaj stalo, jedinému človeku... Yurdalovi (Uğur Çavuşoğlu). Keď sa mu Güçlü (Kenan Acar) odváži postaviť na odpor, vznetlivý Ertan stratí nervy a začne ho zúrivo škrtiť! Meryem stále viac a viac mätie, že sa Savaş snaží pomôcť jej a chrániť ju – rovnako, ako sa ona snaží chrániť jeho...

Galéria

Beliz (Bestemsu Özdemir) je v šoku, keď pochopí, čo sa naozaj stalo – a prečo. Šok však rýchlo vystrieda hnev... No nie azda na jej nehodného úplatného priateľa, ale na Meryem. Babička Şerife (Emine Gülsüm Göznümer), na rozdiel od jazyčnice Nurten (Ayten Uncuoğlu), vôbec nie je nadšená zo zistenia, že jej vnuk vymenil dlhoročnú priateľku za novú. A to pritom nevie, že tie dve - Nurten a Beliz - sú, ehm... Ako cez kopirák! Güçlüovi sa podarí prešmyknúť sa za Burcu do policajného skladu dôkazov. Verte tomu alebo nie, lepší nápad ešte nikdy nemal.

Arogantný Oktay postaví Savaşa pred boľavú dilemu – buď svojím rozhodnutím pomôže Derin, a tým pádom aj svojmu otcovi... Alebo Meryem. A čas na rozhodnutie nemá žiadny, musí si vybrať hneď!

Kým Meryem je úprimne zhnusená z Oktayovho správania a jeho, vzhľadom na okolnosti, absolútne nemiestnych vyznaní, Beliz načúvajúca za dverami je ranená a ponížená ako nikdy. Savaşovi stačí jediný pohľad na uplakanú Meryem a hneď vie, koľká bije. A len vďaka nej neurobí ďalšiu hlúposť... Burcu a Güçlü urobia veľký krok vpred nielen v Sevinçinom (Sezgi Sena Akay) prípade, ale i, hoci si to možno ešte neuvedomujú, vo vzájomnom vzťahu. Derin neprehliadnuteľne rozladí, keď ju po prepustení nečaká jej snúbenec, ale „len“ jeho najlepší priateľ.

Galéria

Savaşa nečakane hlboko zasiahne Meryemino rezignované rozhodnutie odísť ďaleko od všetkých, ďaleko... Od neho. Tülin (Sema Öztürk) si nemôže pomôcť, stále častejšie sa zamýšľa nad tým, či jej manžel nemá nejaký veľmi osobný dôvod, prečo pomáha Derin. Navzdory svojim pôvodným plánom Meryem predsa len súhlasí, aby sa jej ocko (Mutlu Güney) ostal liečiť na klinike. Savaşovou zásluhou. A to nie je ani zďaleka všetko, za čo mu dnes vďačí...

Yurdal má panický strach, že keď sa jeho syn dozvie Derinino tajomstvo, okamžite zruší svadbu, čo mu vôbec, ale vôbec nehrá do karát. A tak opäť skontaktuje svojho osvedčeného komplica Oktaya!

Sledujte v utorok, 26. septembra, o 10.50!

Nenechajte si ujsť ani dnes už kultový filmový muzikál Flashdance - v sobotu, 30. septembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie