Moja malá princezná: 59. a 60. epizóda

Moja malá princezná: 59. a 60. epizóda

Aylina dych vyrážajúca krutosť zjavne naozaj nemá hranice – pri takom „vzore“ nečudo, že je İlayda taká potvora...

Candan (Leyla Lydia Tuğutlu) si robí o Demira (Buğra Gülsoy) veľké starosti. Už ho predsa len nejaký ten piatok pozná, a tak cíti v kostiach, že sa schyľuje k niečomu zlému... Protivná İlayda (Eliz Neşe Çağın) znova trápi Öykü (Beren Gökyıldız). Tentoraz sa však situácia rýchlo vyhrotí – a dôjde k úrazu! Vraví sa, že zúfalé situácie vyžadujú zúfalé riešenia. A Demir je zúfalý. A tak veľmi, že zo strachu o svoju milovanú malú princeznú zasvätí do jej boľavého tajomstva i človeka, z ktorého sa mu už od prvého stretnutia právom ježia chlpy na zátylku - İlaydinu pokryteckú mamu Aylu (Elit Andaç Çam). Krátky okamih obyčajného ľudského šťastia po popoludní strávenom s dcérkou, žiaľ, rýchlo vystrieda hlboká beznádej, keď sa nešťastné dievčatko, pre ktoré je Demir len cudzí chlap, ktorého nechce poslúchať, hystericky začne domáhať neprítomnej tety (Elif Verit) a jediného domova, ktorý si pamätá. Cemalov (Serhat Teoman) svet sa zrazu obráti hore nohami - konečne má totiž v rukách výsledky testov DNA. Demir s výdatnou Uğurovou (Tugay Mercan) pomocou robí možné aj nemožné, aby Öykü nenápadne pripomenul, čo spolu prežili. Nedarí sa mu to však celkom tak, ako predpokladal. Vlastne... Nedarí sa mu to vôbec. Cemala na smrť vystraší, keď Öykü, sotva sa odhodlá porozprávať sa s ňou medzi štyrmi očami, zrazu stratí vedomie!

Aj keď Zeynep očividne pochybuje o správnosti Cemalovho rozhodnutia, momentálne je na tom finančne naozaj zle, a tak jeho ponuku po krátkom zaváhaní prijme, narýchlo sa zbalí a presťahuje sa k nemu. Sevgi (Sinem Ünsal) nechce Demira ešte viac rozrušovať, preto esemesku s varovaním, že sa v škole chystá niečo, čo zaváňa ďalšími problémami, pošle radšej Candan. Demir s Uğurom si uvedomia, že zohnať legálnou cestou peniaze, ktoré tak zúfalo potrebujú, bude ešte ťažšie, ako sa obávali. Ak nie nemožné! Aylina dych vyrážajúca krutosť zjavne naozaj nemá hranice – pri takom „vzore“ nečudo, že je İlayda taká potvora...

Keby Candan nebola taká bezradná, nikdy viac by už s Muratom (Faruk Barman) neprehodila ani jediné slovo. A dupľom by mu nikdy, nikdy, nikdy nedovolila hovoriť s ňou o téme, ktorú tak necitlivo, ba až drzo nadhodil!

Sledujte v pondelok, 12. septembra, o 10.20!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie