Moja malá princezná: 61. a 62. epizóda

Moja malá princezná: 61. a 62. epizóda

Mertcan požiada spolužiakov, aby spolu nenápadne pomáhali Öykü - aby sa netrápila. Všetci sú za, kyslo sa tvári jediná... Správne, İlayda.

Kým Candan (Leyla Lydia Tuğutlu) číta Öykü (Beren Gökyıldız) na dobrú noc jej obľúbeného „blondiačika“ – Malého princa -, Demirovi (Buğra Gülsoy) sa oči napĺňajú slzami pri čítaní dcérkiných zápiskov zo šťastnejších čias. Z obavy, ako by na tieto riadky mohla zareagovať jeho dcérka, sa rozhodne jej denníček pre istotu ukryť. Trápenie, beznádej a neistota, ktoré sú ich vernými spoločníkmi už príliš dlho, sa podpíšu i na vzťahu Candan a Demira. Keď totiž príde reč na Murata (Faruk Barman) a jeho maximálne nevhodné správanie k Candan, Demir, v ktorom vzplanie žiarlivosť, si neustráži jazyk... A neuvážene vytresnutou poznámkou svoju krásnu manželku úplne zbytočne veľmi raní. Cemal (Serhat Teoman) sa rozhodne bez varovania prejsť do otvoreného útoku – zájde za Candan a po naozaj dosť chabom pokuse o nezáväzný rozhovor na ňu rovno vybalí šokujúcu pravdu. A ona mu, zneistená a úprimne zdesená, v snahe ochrániť svoju rodinu nechtiac poskytne možno najväčší tromf v tejto nešťastnej situácii. Demir a Uğur (Tugay Mercan) si opäť poriadne zavaria. Öykü sa náhodou dozvie, čo nemala. Nešťastná Candan sa so znepokojivou novinkou, pre ktorú jej hrdlo zviera strach, zdôverí jedinému človeku... Sevgi (Sinem Ünsal).

Cemal je zjavne rozhodnutý dosiahnuť svoje stoj, čo stoj. Akoby v ňom už nezostalo vôbec nič ľudské, akoby ho pobyt vo väzení pripravil o všetky zábrany. Ešteže jeho (ne)dobrovoľná spoločníčka Zeynep (Elif Verit) predsa len aspoň nejaké má, inak by zrejme svoju zmätenú „neter“ na jeho odliehanie ešte dnes odvliekla od jediných rodičov, ktorým na nej z celého srdca záleží... Mertcan (Deniz Ali Canokur) požiada spolužiakov, aby spolu nenápadne pomáhali Öykü - aby sa netrápila. Všetci sú za, kyslo sa tvári jediná... Správne, İlayda (Eliz Neşe Çağın). Candan sa stretne s Öyküiným ošetrujúcim lekárom İhsanom (Gökhan Soylu) a požiada ho o láskavosť.

Pre Sevgi je veľmi ťažké hovoriť s Uğurom o tom, čo ju trápi. Je veľmi dojatá, ale zároveň i veľmi, veľmi smutná. Nečudo, že v rozrušení povie viac, ako chcela. Viac, ako mala...

Sledujte v utorok, 13. septembra, o 10.20!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie