Moja malá princezná: 65. a 66. epizóda

Moja malá princezná: 65. a 66. epizóda

Z lásky k dcére rozbehne komisár Hüseyin rozsiahlu pátraciu akciu po nezvestnom Uğurovi, za ktorú by sa nemusel hanbiť ani Scotland Yard!

Demir (Buğra Gülsoy) je šťastný, že si Öykü (Beren Gökyıldız) konečne spomenula naňho i na to, ako veľmi, veľmi sa ľúbia. Uğur (Tugay Mercan), ktorý sa namiesto do bezpečia dostal z dažďa pod odkvap, je zúfalý. Bojí sa, že na tomto Bohom zabudnutom mieste ho nik z jeho blízkych hľadať nebude... Starosti oňho si však už nerobia len stará mama Müfide (Suna Selen) a Demir s rodinou, ale aj Sevgi (Sinem Ünsal), ktorá dokonca zalarmuje svojho otca, komisára Hüseyina! Öykü sa veľmi dotkne, keď ju spolužiačky obvinia z krádeže. No ešte viac to, čo povedia o jej milovanom ockovi... Keď sa Candan (Leyla Lydia Tuğutlu) odhodlá splatiť Muratovi (Faruk Barman) časť dlhu peniazmi z predaja svojho auta, jej niekdajší dobrý priateľ ju zaskočí očividne nie úplne nevinným pozvaním, ktoré sa však, vzhľadom na okolnosti, neodváži odmietnuť. Uğur pochopí, že je na tom ešte horšie, ako si myslel, keď sa z jeho ráznej väzniteľky vykľuje vydajachtivá potvora odhodlaná urobiť čokoľvek pre prsteň na ruke a manželskú knižku. Demira nepríjemne zaskočí, keď sa Öykü zrazu zatne a tvrdohlavo, ako mulica, odmieta ustúpiť. No ešte väčší šok a trápenie mu spôsobí Candan.

Ráno je Demir taký frustrovaný, že nemá silu sa s Öykü hádať. A tak keď mu nič netušiaca Candan vyčistí žalúdok, je ešte trochu zatrpknutý – no našťastie jej neodporuje. Ukáže sa, že Murat je ešte väčší chrapúň, ako sa zdalo. Predvolá si totiž Demira len preto, aby ho opäť sprosto ponížil! S troškou šťastia sa vnímavému Mertcanovi (Deniz Ali Canokur) podarí zdanlivo nemožné - očistiť Öyküino meno. Z lásky k dcére rozbehne komisár Hüseyin rozsiahlu pátraciu akciu po nezvestnom Uğurovi, za ktorú by sa nemusel hanbiť ani Scotland Yard! Öykü je smutná, pretože si myslí, že všetci zabudli na jej narodeniny. Nečudo, že je trochu pichľavá... Viac mýliť sa však ani nemôže.

Müfide konečne spozná Sevgi – a na Uğurovo šťastie je jeho láskou neprehliadnuteľne nadšená! Teraz už chápe, prečo sa jej syn tak urputne bránil záujmu neželanej ctiteľky Umran...

Sledujte vo štvrtok, 15. septembra, o 10.20!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie