Moja malá princezná: 69. a 70. epizóda

Moja malá princezná: 69. a 70. epizóda

Uğur má strach povedať Sevgi, ako prišiel k škaredému zraneniu, preto ju oklame. A keď na to príde... Oklame ju znova. Z lásky.

Právom nahnevaný Cemal (Serhat Teoman) sa rozhodne pravdu o Uğurovi (Tugay Mercan) z podvodníka Faika hoc aj vytĺcť, ak bude treba. Candan (Leyla Lydia Tuğutlu) sa pokúsi s Demirom (Buğra Gülsoy) o všetkom porozprávať medzi štyrmi očami, náhle ich však preruší krik z detskej izby - Öykü (Beren Gökyıldız) má vysokú horúčku a blúzni! A po príchode do nemocnice ich čaká ďalší šok. Ustaraný lekár İhsan (Gökhan Soylu) totiž pre nich, žiaľ, nemá dobré správy. Cemal s ťažkým srdcom povie Demirovi, čo sa dozvedel. Pretože aj keď je teraz jeho dávny priateľ v naozaj nezávideniahodnej situácii... Na toto nikdy nebude ani vhodný čas, ani spôsob. Murat (Faruk Barman) opäť poriadne zaskočí Demira i Candan, tentoraz pozitívne. No o tom, že jeho pohnútky rozhodne nie sú nezištné, niet pochýb. Candan to pochopí najneskôr vo chvíli, keď ju jej „kamarát“ požiada o rozhovor medzi štyrmi očami. Posledné slovo v tejto mimoriadne chúlostivej veci však patrí Demirovi.

Keď sa situácia ako-tak upokojí a Demir sa opäť vráti do práce, spomenie si na rozhovor s Cemalom a do jeho dlhoročného priateľstva s Uğurom sa začnú vkrádať boľavé pochybnosti... Öykü hneď rozkvitne ako ružička, keď ju prídu navštíviť učiteľka Sevgi (Sinem Ünsal) a Mertcan (Deniz Ali Canokur) so svojou mamou Betül. Uğur má strach povedať Sevgi, ako prišiel k škaredému zraneniu, preto ju oklame. A keď na to príde... Oklame ju znova. Z lásky. Demir je veľmi dojatý, keď mu šéf odovzdá nečakaný darček od jeho kolegov. Zdá sa, že dobrí ľudia predsa len ešte žijú!

Öykü je veľmi sklamaná, keď jej ocko nečakane povie možno až príliš rázne „Nie!“ Preto ho vytrestá, ako ešte nikdy. Candan a Demir sa zúfalo potrebujú od srdca porozprávať, no vzhľadom na okolnosti to neustále odkladajú...

Sledujte v pondelok, 19. septembra, o 10.20!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie