Moja malá princezná: 75. a 76. epizóda

Moja malá princezná: 75. a 76. epizóda

Demir má čo robiť, aby pri opätovnej konfrontácii s podliakom Ahmetom udržal na uzde svoj hnev a neurobil chybu, ktorú už nejde vziať späť.

Pohľad na všetky tie prístroje, ktoré udržiavajú Cemala (Serhat Teoman) nažive, je pre Demira (Buğra Gülsoy) aj Öykü (Beren Gökyıldız) ťažký. Obaja sa modlia, aby vyzdravel – a nielen preto, aby pomohol malej princeznej, ktorá je silnejšia než mnohí dospelí... Smutný Uğur (Tugay Mercan) si spomenie na úplne prvý rozhovor s Cemalom, keď boli ešte len chlapci a práve sa zoznámili. Candan (Leyla Lydia Tuğutlu) prezradí Sevgi (Sinem Ünsal) to málo, čo vie o dramatických udalostiach predošlej noci. Obe si robia veľké starosti o Öykü, ktorá evidentne nie je vo svojej koži... Murat (Faruk Barman) sa rozhodne kuť železo, kým je ešte horúce – zájde za Candan a znova na ňu pritlačí, aby ukončila svoje manželstvo s Demirom, kým je ešte čas! Demir sa konečne dozvie, prečo má jeho šéf s ním takú obdivuhodnú trpezlivosť a prečo ho, napriek opakovaným problémom, ešte nevyhodil. Candan napokon nájde spôsob, ako na ustaranej tváričke Öykü opäť vyčariť úsmev. Čeliť množstvu jej prekvapivo dospelých otázok je však o to ťažšie... Sevgi začne na vedľajší úväzok pracovať v škole pre sluchovo postihnuté deti. Candan a Öykü zachránia život rozkošnému malému chlpáčikovi. Uğur si uvedomí, že rozchod so Sevgi bol zrejme najväčší omyl jeho života, pretože bez nej nechce a nedokáže žiť. Demir a Candan sa znova úplne zbytočne pohádajú – ako inak, kvôli Muratovi. A hoci to tak možno nevyzerá, všetko zlé je na niečo dobré!

Šťastie, ktoré na seba nechalo dosť dlho čakať, si napokon predsa len nájde cestu ku Göktürkovcov. Lenže keďže radosť a smútok často chodievajú ruka v ruke, je zrejme len otázkou času, kedy sa váhy osudu opäť vyrovnajú! Mertcan (Deniz Ali Canokur) je taký nadšený z darčeka, ktorý dostane od Öykü, že jej na İlaydinu (Eliz Neşe Çağın) zlosť pred celou triedou vtisne na líčko božtek. Demir má čo robiť, aby pri opätovnej konfrontácii s podliakom Ahmetom udržal na uzde svoj hnev a neurobil chybu, ktorú už nejde vziať späť. Uğur sa znova neúspešne pokúsi udobriť so Sevgi. Ešte viac ho však raní iný rozhovor... Rozhovor s Demirom.

Keď konečne nastane deň, ktorého sa už Öykü a jej najbližší nevedia dočkať – deň transplantácie -, všetci, ktorým na nej záleží, ktorí ju ľúbia, sú ako na ihlách. Demir, Candan, Cemal, Uğur... Ale aj Mertcan a jeho mama.

Sledujte vo štvrtok, 22. septembra, o 10.20!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie