Moja malá princezná: 77. a 78. epizóda

Moja malá princezná: 77. a 78. epizóda

Vzťah Candan a Demira sa ocitne v slepej uličke – pretože ani jeden z nich nedokáže prekročiť svoj tieň a priznať, čo cíti!

Vzťah Öykü (Beren Gökyıldız) a Cemala (Serhat Teoman) sa od úspešnej transplantácie kostnej drene neprehliadnuteľne zmenil. Vďačné dievčatko si svojho nového strýka natoľko obľúbilo, že by nedbalo, keby u nich aj prespal! Na milosť ho však napokon, kvôli Öykü a Demirovi (Buğra Gülsoy), vezmú aj Candan (Leyla Lydia Tuğutlu) a Sevgi (Sinem Ünsal). Na nešťastného Uğura (Tugay Mercan), ktorý sa stále nedokáže vyrovnať so stratou najlepšieho kamaráta, je toho už priveľa, a tak sa opäť trochu prihlboko pozrie na dno pohárika. Preto keď sa Öykü, Candan a Demir v noci prebudia uprostred plameňov besniacich všade navôkol a všetci susedia sa zúfalo snažia nejako pomôcť, on ešte hlboko spí... Nie nadarmo sa však vraví „v núdzi poznáš priateľa“ – a o tom, že Uğur je skutočne priateľ s veľkým P, po dnešnej noci už viac nebude pochybovať ani Demir, ani nikto iný! Aj keď si ťažko skúšaní Göktürkovci sotva dokážu predstaviť, že sa budú ešte niekedy znova usmievať, stačí jediný pohľad na Candan v nočnej košeli starej mamy Müfide (Suna Selen)... A stane sa malý zázrak! Keď o niečo neskôr Demir zistí, ako sa veci naozaj majú, je taký zúrivý, že v bezmocnom hneve znova najviac ublíži tým, ktorým na ňom najviac záleží – Uğurovi a Candan. A tentoraz to neostane bez následkov!

Aj keď mu na Candan zrejme úprimne záleží, so svojou nenávisťou k Demirovi to Murat (Faruk Barman) už vážne preháňa – len čo sa presvedčí, že je jeho „dobrá kamarátka“ v poriadku, znova začne sprosto očierňovať jej manžela, na ktorého žiarli až strach! Cemal vyrazí Demirovi a Uğurovi dych (v tom najlepšom slova zmysle), keď sa zachová ako kamarát, ktorým kedysi bol – a možno opäť je. Strach nikdy nie je dobrý radca, no keď je oprávnený, nik človeku nezabráni urobiť, čo si zaumienil. A Demir má obrovský strach... O Öykü. Vzťah Candan a Demira sa ocitne v slepej uličke – pretože ani jeden z nich nedokáže prekročiť svoj tieň a priznať, čo cíti.

Cemal sa po dôraznom varovaní svojho niekdajšieho dobrodinca z podsvetia rozhodne zmeniť výpoveď a očistiť Ahmetovo meno. No z iného dôvodu, ako sa na prvý pohľad zdá a ako si jeho šokovaní priatelia myslia...

Sledujte v piatok, 23. septembra, o 10.20!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie