Moja malá princezná: 79. a 80. epizóda

Moja malá princezná: 79. a 80. epizóda

V bezvýchodiskovej situácii môže nešťastným priateľom pomôcť jediný človek, no Demir bude musieť prekročiť svoj tieň. Tým mužom je totiž Murat!

Demir (Buğra Gülsoy) si uvedomí, ako hlúpo sa k Candan (Leyla Lydia Tuğutlu) správal a rozhodne sa jej ospravedlniť. Nanešťastie ho však pohľad na milovanú ženu v spoločnosti domnelého soka Murata (Faruk Barman) len utvrdí v presvedčení, že to bol zlý nápad... Cemal (Serhat Teoman) a Uğur (Tugay Mercan) zistia, čo má Ahmet v pláne. Niečo naozaj, naozaj veľké... Ako sa, vzhľadom na okolnosti, dalo čakať, Sevgi (Sinem Ünsal) zareaguje dosť prudko, keď sa u nej večer po Öykü (Beren Gökyıldız) zastaví akurát Uğur. Zdá sa, že jeho šanca znovu si ju získať je menšia než nulová... Ťažko povedať, kto má väčšiu radosť, keď Demir vezme svoju dcérku do práce – či jeho láskavý šéf, alebo Öykü! Sevgi, ktorá je z celej tej nešťastnej situácie s Uğurom v podstate nonstop totálne vykoľajená, zavolá Candan. A keďže obe sa nutne potrebujú s niekým porozprávať, tak naozaj od srdca, dohodnú si stretnutie. Öykü je nadšená, keď ju večer prídu namiesto jednej strážiť hneď dve obľúbené pestúnky – okrem očakávanej Sevgi i Candan. Cemal dôrazne varuje Demira, aby neurobil žiadnu hlúposť a neskončil kvôli nej za mrežami. Aby skrátka myslel na jediné... Na Öykü.

Demir, Uğur a Cemal sa pochopia, prečo sa vraví, že neradno dráždiť hada bosou nohou. Ich pochopiteľná, no nerozumná snaha dostať Ahmeta a jeho kumpánov navždy z ulíc, sa im totiž škaredo vypomstí, keď ich protivníci vytiahnu svoj najmocnejší tromf... Únosom Sevgi, Candan a Öykü! A je to zjavne ešte horšie, než si vôbec dokážu predstaviť. V skutočnosti totiž za nitky ťahá niekto iný. Niekto oveľa, oveľa nebezpečnejší ako Ahmet. V bezvýchodiskovej situácii môže nešťastným priateľom pomôcť jediný človek, no Demir bude musieť prekročiť svoj tieň. Tým mužom je totiž Murat! Vlastne... Našťastie, či nanešťastie, je tu ešte niekto. Sevgin otec, komisár Hüseyin.

Len vďaka Öykü, ktorá sa naučila čeliť strachu naozaj mimoriadnym spôsobom, Sevgi a Candan nepodľahnú panike, ktorá im zväzuje hrdlá. A tak keď malá princezná zaspí, môžu znova prehodnotiť niektoré svoje rozhodnutia...

Sledujte v pondelok, 26. septembra, o 10.20!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie