• Relácie
  • Na nože
  • Mama sa jej zriekla a skončila v detskom domove. Novú rodinu si našla v reštaurácii

Mama sa jej zriekla a skončila v detskom domove. Novú rodinu si našla v reštaurácii

Nejde len o biznis! V tomto podniku je dôležitejšie niečo iné.

Dvor u Sedliaka, posledná zastávka šou Na nože v prvej sérii, nie je iba obyčajnou reštauráciou. Je to skôr rodinný podnik, aj keď zamestnanci pani Márie s ňou nie sú v príbuzenskom vzťahu. Ale správajú sa k sebe tak, ako by boli. Všetci ťahajú za jeden povraz napriek prekážkam a ťažkostiam, všetci spolu pracujú bez prestávky aj tri týždne vkuse a pomáhajú si aj v súkromných záležitostiach. Ukážkovým príkladom je mladá čašníčka Iveta.

​Má za sebou pohnutú minulosť, mama sa jej zriekla a skončila v detskom domove. Nový cieľ a vlastne aj rodinu si našla práve v tejto reštaurácii. Pre pani Máriu je ako ďalšia dcéra (má tri vlastné) a pomáha jej, ako sa dá. A aj ostatným zamestnancom, čo môže byť jeden z dôvodov, prečo sa dostala do dlhov. Ale evidentne to stojí za to, pretože Iveta okrem práce v podniku chodí aj do školy a zarába si na vlastný život.

Viac uvidíte v premiérovej epizóde Na nože v stredu 29. marca o 20.30 h na Markíze. Ak ste nestihli aktuálnu časť, môžete si ju pozrieť priamo tu.

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie