Natália zo Svadby na prvý pohľad: Nové silikóny vystavila na Ibize!

Natália zo Svadby na prvý pohľad: Nové silikóny vystavila na Ibize!

Natália posiela horúce zábery z dovolenky.

Bývalý hviezda prvej série českej verzie šou Svadba na prvý pohľad Natália Mykytenko si užíva dovolenku na Ibize, odkiaľ na svojom konte na Instagrame zverejnila už niekoľko horúcich záberov. V bikinách predvádza sexy vyšportovanú postavu a aj silikónové poprsie, ktoré si síce nechala upraviť pred rokom, ale istý čas trvá, kým si implantáty „sadnú“.

Hoci to tak v šou nepôsobilo, Natália priznala, že sa jej veľké prsia páčia, a preto si ich nechala zväčšiť. „Chcela som, aby to bolo poriadne vidieť. S veľkosťou, ktorú mám, som spokojná. Cítim sa, akoby to boli moje prsia. Som šťastná,“ povedala pre super.cz.

Zdroj: Instagram/mykychick

Mnohí sa do Natálie pustili, že je preplastikovaná, ale toto bola jej jediná operácia. „Mám urobené len prsia a to má dnes množstvo žien,“ dodala kráska ukrajinského pôvodu.

Natálii to s láskou v šou síce nevyšlo, ale o pozornosť núdzu nemá. Po dotočení šou Svadba na prvý pohľad si zahrala aj v klipe, kde sa vášnivo bozkávala s inou ženou.

V šou to medzi ňou a Františkom spočiatku vôbec nevyzeralo ružovo a z Natáliiných úst odzneli aj veľmi nepekné veci - pozrite si video TU!

Zdroj: Instagram/mykychick

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie