Hniezdočko lásky Terezy a Milana. Manželia nám ukázali každý kútik nového bytu

Hniezdočko lásky Terezy a Milana. Manželia nám ukázali každý kútik nového bytu

V byte nechýba šatník, o akom sníva každá žena, no aj Milan má svoj vlastný kútik raja.

Tereza a Milan zo Svadby na prvý pohľad žijú v Prahe a prednedávnom sa sťahovali do nového bytu. Milanov byt bol pre nich už malý, tak si hľadali niečo väčšie, kde sa im bude bývať komfortnejšie.

„Byt som hľadala ja, a môžem povedať, že tento bol naozaj vymodlený, pretože sme mali niekoľko obhliadok bytov a ani jeden nám nevyšiel. Pri tomto byte sme si ale naozaj priali, aby sme tu mohli bývať, a aj sa nám to podarilo,“ prezradila Tereza pre markiza.sk. Najobľúbenejším kútom v byte je jednoznačne obývačka. Tu manželia trávia podľa ich slov najviac času.

Tento byt je len akousi medzizastávkou

„Tým, že je to staršia bytovka, susedia sú väčšinou starší ľudia a takí kľudnejší. Preto asi jediní hluční ľudia, ktorí tu bývajú, sme my, “ poznamenal vtipne Milan. Hoci sa manželia sťahovali z menšieho bytu do väčšieho, nie je to ich poslednou zastávkou. Plány majú oveľa väčšie.

„Bývame stále v podnájme a preto sme aj hľadali byt, ktorý je kompletne zariadený. Obaja sa zhodneme v tom, že v horizonte dvoch rokov chceme rozšíriť rodinu a kúpiť si buď vlastný byt, alebo ak nám možnosti dovolia, postaviť dom,“ povedala v rozhovore Tereza.
Šatník o akom sníva každá žena

Obaja nám ukázali ich skryté poklady a kúsky, ktoré majú najradšej. Niektoré z nich sú naozaj vzácne luxusné kúsky. Milan má svoje obľúbené oblečenie, ktoré nerád obmieňa, preto sa už stalo, že jeho manželka ho otočila vo dverách, aby sa prezliekol.

Vo videu uvidíte, ako vyzerá nové bývanie Terezy a Milana, aké skvosty majú v šatníku a ako im klape spoločné bývanie po rokoch.

FOTO:  TV Markíza

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie