Nespia v jednej posteli. Tereza a Milan na to majú pádny dôvod

Nespia v jednej posteli. Tereza a Milan na to majú pádny dôvod

Dôvod by ste neuhádli.

 Tereza a Milan zo Svadby na prvý pohľad žijú v Prahe a prednedávnom sa sťahovali do nového bytu. Milanov byt bol pre nich už malý, tak si hľadali niečo väčšie, kde sa im bude bývať komfortnejšie.

„Byt som hľadala ja, a môžem povedať, že tento bol naozaj vymodlený, pretože sme mali niekoľko obhliadok bytov a ani jeden nám nevyšiel. Pri tomto byte sme si ale naozaj priali, aby sme tu mohli bývať, a aj sa nám to podarilo,“ prezradila Tereza pre markiza.sk. Najobľúbenejším kútom v byte je jednoznačne obývačka. Tu manželia trávia podľa ich slov najviac času.

Tento byt je len akousi medzizastávkou

„Tým, že je to staršia bytovka, susedia sú väčšinou starší ľudia a takí kľudnejší. Preto asi jediní hluční ľudia, ktorí tu bývajú, sme my, “ poznamenal vtipne Milan. Hoci sa manželia sťahovali z menšieho bytu do väčšieho, nie je to ich poslednou zastávkou. Plány majú oveľa väčšie.

„Bývame stále v podnájme a preto sme aj hľadali byt, ktorý je kompletne zariadený. Obaja sa zhodneme v tom, že v horizonte dvoch rokov chceme rozšíriť rodinu a kúpiť si buď vlastný byt, alebo ak nám možnosti dovolia, postaviť dom,“ povedala v rozhovore Tereza.

Vo videu sa dozviete, prečo dvojica nespí v jednej posteli.

FOTO:  TV Markíza

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie