Lásku našiel až po šou. Jožo zo Svadby je zamilovaný až po uši!

Lásku našiel až po šou. Jožo zo Svadby je zamilovaný až po uši!

Jožo nám prezradil detaily vzťahu.

Jožo sa prihlásil do šou Svadba na prvý pohľad, aby našiel svoju polovičku. Odborníci mu vybrali Janu, ktorá však nedokázala akceptovať jeho robotu. Jožo totiž väčšinu času strávi v práci na poli, kde pomáha rodičom v rodinnej firme.

Hoci to Jožo chcel s Janou skúsiť aj po šou, tá s ním ukončila vzťah. Nechcela mu klamať a dávať mu nádeje. Ako sa hovorí, láska príde vtedy, keď to najmenej čakáme. To je aj Jožov prípad, ktorý je teraz zamilovaný až po uši.

„Áno, je pravda že som šťastne zadaný, cca dva mesiace. Vďačím tomu aj Instagramu. Práve tam mi moja už terajšia partnerka napísala. Ja som jej správy najprv ignoroval, lebo nebola jediná, ktorá mi písala. Keď som však bol v Košiciach s Maťom a s Mišom zo Svadby, opäť mi reagovala na môj príbeh na Instagrame. Vtedy som jej odpísal a zaujala ma jej reakcia na moje účinkovanie v Svadbe. Písala mi, že to sledovala a hovorila si v duchu, že prečo ona nemôže stretnúť takého správneho chlapa, ako som ja. Potom sme si dlhšie písali a zavolala ma na koncert Kaliho do Martina. A potom to už pokračovalo nejako prirodzene,“ prezradil Jožo pre markiza.sk.

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie