Koniec lásky. Monika zo Svadby priznala rozchod s Michalom: Tu je dôvod!

Koniec lásky. Monika zo Svadby priznala rozchod s Michalom: Tu je dôvod!

Monika vyšla s pravdou von.

Monike vybrali odborníci v šou Svadba na prvý pohľad sympatického Michala, ktorý však pôsobil v Anglicku. Hral tam profesionálne hokej, ale nemal na lásku šťastie, tak sa prihlásil do sociálneho experimentu.

Keď sa Monika dozvedela, že jej budúci ženích žije v Anglicku, nemala problém so svadbou v zahraničí, keďže práve v Británii žila a pracovala niekoľko rokov. Dvojica sa aj po šou rozhodla pokračovať vo vzťahu. Zdalo sa, že všetko medzi nimi klape a že ich vzťah prekvitá.

Monika priznala rozchod

Hoci na sociálnych sieťach sa ztalo všetko ideálne a Monika a Michal trávili spolu voľný čas, prišiel zlom. Vždy pozitívne naladená Skaličanka nám priznala, že sa s Mišom rozišli. Je to veľmi čerstvé a chcela to všetko priviesť na pravú mieru.

„Áno, s Mišom sme sa rozhodli ísť každý svojou cestou. Mrzí ma to, keďže sme v tom videli obidvaja veľký potenciál, ale, bohužiaľ, nevedeli sme si zlúčiť svoje priority. V partnerskom vzťahu je dôležitá najmä komunikácia a taktiež na to musia byť dvaja. V našom prípade ja som sa našla vo vzťahu a Michal sa stále hľadal. Po vzájomnej dohode sme sa rozhodli, že bude lepšie, ak pôjdeme každý svojou cestou. Určite to neľutujem, zažili sme pekné chvíle a bola to super skúsenosť, ktorá ma posunie len ďalej. Mišo je super chalan a prajem mu len to najlepšie, či už v pracovnom alebo v osobnom živote,“ povedala Monika exkluzívne pre markiza.sk.

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie