Jožo zo Svadby ukázal priateľku: Už bývajú spolu a vychovávajú dieťa

Jožo zo Svadby ukázal priateľku: Už bývajú spolu a vychovávajú dieťa

Ženích zo sociálneho experimentu urobil s priateľkou veľký krok.

Jožo sa prihlásil do šou Svadba na prvý pohľad, aby našiel svoju polovičku. Odborníci mu vybrali Janu, ktorá však nedokázala akceptovať jeho robotu. Hoci to Jožo chcel s Janou skúsiť aj po šou, ona s ním vzťah ukončila. Ako sa hovorí, láska príde vtedy, keď to najmenej čakáme. To je aj Jožov prípad, ktorý je teraz zamilovaný až po uši. Pred pár mesiacmi nám priznal vzťah, no vtedy ešte totožnosť svojej priateľky nechcel zverejniť. Teraz nám ju však ukázal a aj nám prezradil, aký veľký krok už spolu podnikli.

Ako pokračuje tvoj vzťah s priateľkou?

Môj vzťah s priateľkou pokračuje veľmi dobre. Zo začiatku sme sa stretávali len počas víkendov, ale teraz sme to posunuli na ďalšiu úroveň. Vo všetkom si veľmi rozumieme, vieme urobiť kompromisy, ústupky a navzájom sa rešpektovať a to je v dnešnej dobe veľmi dôležité a vzácne. Preto sme sa rozhodli, že budeme spolu bývať spoločne aj s jej dcérkou. Našla si tu aj robotu a stará sa o mňa tak dobre, že sa cítim ako v siedmom nebi.

Prečo si doteraz nechcel zverejniť totožnosť priateľky?

Nechcel som zo začiatku narúšať jej súkromie. Predsa, ja som bol v šou Svadba na prvý pohľad a ľudia ma sledujú na sociálnych sieťach, tak som ju nechcel tomuto vystavovať. Bál som sa aj toho, že by nám to narušilo vzťah, predsa to bolo ešte vtedy v ranom štádiu.

Ako vychádzaš s jej dcérou?

Veľmi dobre. Ľúbim ju, akoby bola moja vlastná dcéra. Som šťastný, že mi obe vstúpili do života. Sú to moje lásky.

Fotky zaľúbencov nájdete v galérii.

Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe šou, ako je Svadba na prvý pohľad? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy.

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie