Vyšli s pravdou von: Kto sa po šou zamiloval a kto stále hľadá partnera?

Vyšli s pravdou von: Kto sa po šou zamiloval a kto stále hľadá partnera?

Účastníci poslednej série nám prezradili, či sú stále single.

V marci tohto roka sa vysielala tretia séria úspešnej šou Svadba na prvý pohľad. Jedinečná šou spojila na Slovensku doposiaľ už sedem párov a tak sa 14 neznámych ľudí stretlo so svojim nastávajúcim až na vlastnej svadbe. Každá z predošlých sérii bola niečím výnimočná a inak tomu nebolo ani počas poslednej série.

Na konci šou ostali spolu dva páry Karin a Dušan, Monika a Mišo. Po nejakej dobe ale aj oni ohlásili rozchod. Opýtali sme sa účastníkov ako sa dnes majú a či sa im podarilo nájsť lásku.
„Nenašiel sa ten pravý, lebo popravde tomu nejako ani nedávam priestor. Cez týždeň vkuse trénujem so svojimi dievčatami a víkendy sa snažím byť v Tatrách a vypnúť tam hlavu, takže na nudu nie je čas. A vôbec to neriešim, či som sama alebo nie som. Ak to ma prísť, tak to príde,“ povedala nám Jana H.

Našli účastníci lásku po šou?

„Môj vzťah s priateľkou pokračuje veľmi dobre. Zo začiatku sme sa stretávali len počas víkendov, ale teraz sme to posunuli na ďalšiu úroveň. Vo všetkom si veľmi rozumieme, vieme urobiť kompromisy, ústupky a navzájom sa rešpektovať a to je v dnešnej dobe veľmi dôležité a vzácne. Preto sme sa rozhodli, že budeme spolu bývať spoločne aj s jej dcérkou. Našla si tu aj robotu a stará sa o mňa tak dobre, že sa cítim ako v siedmom nebi,“ povedal nám Jožo v rozhovore.

„Mám sa dobre, tak hokejovo by som povedal, keďže sezóna je v plnom prúde, plus popri tréningoch a zápasoch pracujem na trénerskej licenci. Momentálne som single,“ povedal Mišo.

„Áno, som stále single a teraz sa venujem hlavne sama sebe. Snažím sa na sebe makať a sústrediť sa na školu a prácu,“ povedala Karin.

„Som single. Momentálne sa sústredím na seba a na prácu. Venujem sa zopár projektom v produkcii a taktiež sa teším aj spoluprácam v rámci Instagramu. Vianoce budem tráviť s rodinkou a potom chcem vycestovať do zahraničia na nejaké obdobie. Týmto by som sa chcela poďakovať celému tímu čo sa podielali na Svadbe na prvý pohľad, lebo bez nich by som nemala možnosť zažiť kopec dobrodružstva a spoznať tak úžasné množstvo ľudí, “ hovorí Monika.

„Aktuálne som slobodný, venujem sa primárne svojim záľubám, čo je stále fitness a vrátil som sa k americkému futbalu, takže budem hrávať za Nitru. A som spokojný tak ako to je teraz,“ prezradil Dušan.

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie