Monika zo Svadby po nevšednom estetickom zákroku: Čakala naň dlhé roky

Monika zo Svadby po nevšednom estetickom zákroku: Čakala naň dlhé roky

Väčšina žien si ľahne pod nôž, aby docielila opak toho, čo Monika podstúpila.

Moniku poznajú diváci vďaka šou Svadba na prvý pohľad. Hľadala si v sociálnom experimente lásku a odborníci jej našli hokejistu Michala. Hoci to vyzeralo tak, že dvojicu čaká dlhodobý vzťah aj po skončení šou, bohužiaľ sa ich cesty rozišli.

TIP na článok: Koniec lásky. Monika zo Svadby priznala rozchod s Michalom: Tu je dôvod!

Monika je aktívna na sociálnych sieťach a svojim fanúšikom rada ukáže aj niečo viac z jej súkromia. Po novom pridala záber z nemocničného lôžka. Ničnetušiaci fanúšikovia sa začali o jej zdravie obávať, no vždy usmiata Skaličanka si len splnila dlhoročný sen.

Hoci nikdy nemala plastiku pŕs, rozhodla sa, že si dá prsníky zmenšiť

Väčšina žien si ľahne pod nôž, aby si zväčšili prsia, no Monika chcela dosiahnuť opak. Podľa jej slov to bolo najlepšie rozhodnutie v jej živote a zákrok mala podstúpiť už dávno. Zákrok vykonala najmä pre zdravotné dôvody, ale hrala v tom rolu, samozrejme, aj estetika.

„Na túto operáciu som sa odhodlávala roky a vždy som si hovorila, ja pôjdem na operáciu a dám si zmenšiť prsia. Už od pubertálneho veku som mala problém s prsiami. Podprsenky mi boli malé a nemohla som žiadnu zapnúť, takže som si vrch musela kupovať o číslo väčšie. Veľa známych mi povie: ‚Veď ty nemáš veľké poprsie.‘ Ja som však mala, len som to dobre vedela zakamuflovať. Nerada som nosila výstrihy, aby zbytočne nepútali pozornosť, plus žiadne obtiahnuté veci. Neskôr, samozrejme, prišli problémy s chrbtom, keďže je to celkom záťaž a pri cvičení som začínala cítiť bolesti. Možno to príde niekomu vtipné, ale skákanie na švihadle bolo pre mňa nemožné. Nehovoriac o tom, ako som sa hrbila. Popravde teraz ľutujem, že som na operáciu nešla skôr. Pevne verím, že sa mi uľaví, či už po zdravotnej alebo estetickej stránke. A ešte aby som to upresnila, podstúpila som redukciu prsníkov a mastopexiu, čiže zmenšenie, úpravu a vyzdvihnutie prsníkov. Hojenie bude troška náročnejšie, keďže zákrok bol rozšírenejší na jazvy, ale verím, že sa to dá dokopy do leta,“ prezradila pre markiza.sk Monika.

Prezradila nám aj to, že po zákroku jej prišlo veľa správ od jej sledovateľov, že ju obdivujú, že sa na operáciu odhodlala, lebo oni sa boja bolesti spojenej s operáciou a aj samotnej narkózy.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie