Milionár v šou Svadba na prvý pohľad: Tento fešák hľadá nevestu

Milionár v šou Svadba na prvý pohľad: Tento fešák hľadá nevestu

Svoj prvý milión zarobil ešte pred 30-tkou.

Austrálski odborníci spojili ďalšie dva páry. Tento rok sa do sociálneho experimentu Svadba na prvý pohľad Austrália prihlásil aj James, ktorý sa netají tým, že o peniaze nemá núdzu a že svoj prvý milión zarobil už pred 30-kou.

Aj keď má peniaze, to, čo mu naozaj chýba, je milujúca partnerka. Odborníci ho spojili s Joanne, ktorá nemá príliš veľké sebavedomie a neverí si. Keď po obrade na hostine zbadá, aké má hodinky a zistí, na akom aute prišiel, okamžite začne mať pochybnosti, či je pre neho dosť dobrá.

Okrem Joanne a Jamesa sa pred oltárom stretli aj Alana a James, medzi ktorými to okamžite začalo iskriť, a tešia sa, že sa budú spoznávať.

Galéria

​Prvé dni majú za sebou predchádzajúce páry, ktoré sa už vydali na honosnú svadobnú cestu. Odborníci si tam pre nich pripravili prekvapenie a poslali im krabičku pravdy. V nej sa nachádzali kartičky s otázkami, na ktoré nebolo jednoduché odpovedať.

Bryce tak zaskočil Melissu, s ktorou sa intímne zblížili hneď prvú noc. Povedal jej, že vlastne nie je jeho typ. Sledujte ukážku.

Celú tretiu epizódu šou plnej drámy Svadba na prvý pohľad Austrália sledujte na Voyo. 

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie