Dráma v Svadbe na prvý pohľad: Ženích chce odísť, nevesta skončila v slzách

Dráma v Svadbe na prvý pohľad: Ženích chce odísť, nevesta skončila v slzách

Túto hádku nezvládol ani jeden z nich.

Ôsma séria austrálskej Svadby na prvý pohľad sa poriadne rozbehla. Prvé páry si užívajú svadobné cesty, na ktorých ich prekvapila krabička pravdy. Tú im poslali odborníci, aby o sebe zistili zaujímavé detaily a aby mali možnosť byť naozaj úprimnými.

Táto hra však narobila až príliš veľa rozruchu. Melissu zasiahla úprimnosť Brycea, ktorý jej po tom, čo spolu strávili noc, povedal, že nie je jeho typ. Rovnako si servítky pred ústa nedával ani Sam, ktorý sa svojej čerstvej manželke Coco priznal, že dôvod, prečo sa rozišiel s bývalou, bol, že nemala veľké prsia.

Rovnaký problém riešia aj Samantha a Cameron, ktorí si na prvý pohľad naozaj veľmi sadli. Ich vzťah sa začal vyvíjal veľmi sľubne aj na svadobnej ceste, kde sa dokonca intímne zblížili. Potom však prišla krabička pravdy a Cameron šokoval svoju manželku, že nielenže nie je vlastne jeho typ, ale ani k nej nič necíti.

Matka dvoch detí zostala ako obarená a mala pocit, že bola len známosť na jednu noc. Obaja sa veľmi pohádali a Cameron chce opustiť šou. Pozrite si ukážku naozaj dramatickej časti.

​Sledujte Svadbu na prvý pohľad Austrália na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie