Zvrat v obľúbenej reality šou: Schyľuje sa k nevere?

Zvrat v obľúbenej reality šou: Schyľuje sa k nevere?

Stretli sa potajomky a neskrývali vzájomné sympatie.

Po tom, čo sa páry zo šou Svadba na prvý pohľad k sebe nasťahovali, im odborníci vymysleli zaujímavú úlohu. Každý dostal balíček s fotkami ďalších účastníkov a musel ich zoradiť podľa sympatií a príťažlivosti. Sam ani Coco jeden druhého neumiestnili na prvom mieste a otvorene si tak dali najavo, že v šou sú aj iní „kandidáti“, ktorí by sa im páčili viac.

Medzi touto dvojicou to škrípe už dlhšie a toto bola len čerešnička na torte. Po tom, čo sa zase pohádali, Coco vyhľadala Camerona, ktorý si len nedávno zobral Samanthu, no ich vzťah sa začal rozpadať už na svadobnej ceste. Cameron totiž Sama pozná aj mimo šou a Coco chcela zistiť, aký je v reálnom živote.

​Cameron na neho nenašiel pekné slovo, no Coco sa mu zapáčila okamžite. Na tajnom stretnutí lietali iskry a pred kamerami povedali, že by si vedeli predstaviť, keby sa vymenili. Ich skutočné polovičky však o ničom netušili. V histórii austrálskej verzie šou Svadba na prvá pohľad došlo k nevere niekoľkokrát a niekoľkokrát si tam účastníci povymieňali polovičky.

Sledujte ôsmu sériu šou Svadba na prvý pohľad Austrália na Voyo.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie