Finále Svadby na prvý pohľad: Kto zostal spolu?

Finále Svadby na prvý pohľad: Kto zostal spolu?

Budete prekvapení.

Ôsma séria sociálneho experimentu Svadba na prvý pohľad Austrália je vo finále. Na Voyo nájdete posledné epizódy, ktoré sú plné emócií, škandálov a drámy. Páry sa ku koncu nakrúcania rozdelili, aby trávili čas oddelene a rozmysleli si, či chcú spolu pokračovať aj v skutočnom živote.

Žiaľ, nie pre každého skončila táto šou rozprávkovo.

Kerry a Johny

Pred oltárom si vyznali lásku a zhodli sa, že sú pre seba ako stvorení. Odborníci spojili dvoch cudzích ľudí, ktorí mali vo finále pocit, že sa poznali už roky.

​Georgia a Liam

Na oko dokonalý pár sa postaral o najväčší rozruch vo finále. Po tom, čo sa pochytili na poslednej spoločnej večeri, bola naštrbená ich dôvera. A aj napriek tomu, že sa rozhodli pokračovať v spoločnom živote. Po tom, čo si Liam vypočul Georgiine slová, nechal ju stáť samú v krásnych bielych šatách pred oltárom. Blondínka sa zrútila od žiaľu.

Belinda a Patrick

Ak ste si mysleli, že títo dvaja neobyčajne krásni ľudia zostanú spolu, tak ste sa nemýlili. Počas nakrúcania sa postupne zbližovali emočne aj fyzicky.​

Galéria

​Alana a Jason

Dvojica bola na vážkach do poslednej chvíle. Alana sa doma rozhodla ukončiť tento vzťah, no keď počula Jasonovo vyznanie, všetko hodila za hlavu a vrhla sa mu do náručia.

​Rebecka a Jake

S týmto párom to bolo počas nakrúcania ako na húsenkovej dráhe. Diváci do posledného momentu netušili, či ostanú spolu. Obaja sa však rozhodli dať vzťahu šancu.

Melissa a Bryce

Najbúrlivejší pár experimentu napriek všetkému tlaku a všetkým škandálov, ktoré ich sprevádzali, si vymenili sľuby, vyznali lásku a rozhodli sa budovať si spoločný život.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie