• Šoubiz
  • Exkluzívne: Slovák Marcel, ktorý objal Lady Gaga, neskrýval nadšenie. Toto nám povedal

Exkluzívne: Slovák Marcel, ktorý objal Lady Gaga, neskrýval nadšenie. Toto nám povedal

Exkluzívne: Slovák Marcel, ktorý objal Lady Gaga, neskrýval nadšenie. Toto nám povedal

Pre Marcela a jeho kamarátku Simonu to bola nepochybne jedna z najkrajších nocí v živote.

Pre Slováka Marcela Juráka (19) bola sobotňajšia noc jednou z najkrajších v jeho živote. S kamarátkou Simonou išli na koncert Lady Gaga do Amsterdamu. Obaja však určite netušili, že z vystúpenia slávnej popovej speváčky odídu so zážitkom, na ktorý sa len tak ľahko nezabúda.

Na pódium jej Marcel hodil bundu s listom vo vrecku. Lady Gaga neváhala a obliekla si ju. Keď našla list, začala čítať. „Drahá Stefani, volám sa Marcel a som tu so svojou kamarátkou Simonou, leteli sme do Amsterdamu až zo Slovenska, aby sme ťa videli spievať,“ povedala, načo všetci začali tlieskať.

FOTO:  Marcel Jurák

„Len som ti chcel povedať, že si mi niekoľkokrát zachránila život, na základnej škole ma šikanovali pre moju váhu a sexuálnu orientáciu. Myslel som si, že sa to nikdy neskončí. Jediná vec, vďaka ktorej mi bolo lepšie, si bola ty – tvoje pesničky, tie texty. Cítil som sa slobodný a šťastný za to, kým som. A šťastný som aj teraz. Silnejší a šťastnejší než kedykoľvek predtým,“ pokračovala.

„Začali si ma posúvať dopredu a stále som nedokázal uveriť tomu, že sa niečo také deje. Keď som ju objímal, bol to najúžasnejší pocit, aký som vtedy mohol zažiť. Po tom objatí ešte mala predslov, v ktorom podporovala všetkých ľudí, povedala, že je veľmi vďačná, že sa so mnou mohla stretnúť a spoznať ma. Celý koncert som bol emocionálne vypätý,“ povedal Marcel pre markiza.sk.

Marcel čakal pred halou 24 hodín spolu so svojou kamarátkou, kde sa stretol s jednou Holanďankou, s ktorou sa hneď skamarátili. „Bol to úplne úžasný pocit, ak si teda odmyslím to, že som musel čakať 24 hodín v zime, kde padali krúpy, pršalo a snežilo. Boli sme pod prístreškom, s jednou kamarátkou, s ktorou som sa tam spoznal, ona mala aj matrac, čiže sme pred halou spali jednu noc,“ prezradil v rozhovore.

Samotný koncert bol presne taký, aký si ho predstavoval. „Koncert bol úplne dokonalý. Celá jej správa o rovnosti ľudí, o pomáhaní jeden druhému, tak to bolo cítiť úplne v každej pesničke a v každej vete, čo rozprávala medzi pesničkami,“ neskrýval nadšenie.

Pozrite si dojímavé video.

Zdroj: Instagram/djmfoo

Zdroj: Instagram/djmfoo

Zdroj: Instagram/djmfoo

Marcel je obrovským fanúšikom Lady Gaga. Počas koncertu v Amsterdame to dokonca nebolo prvýkrát, čo sa s ňou stretol. Deň pred jej koncertom v Prahe v októbri 2014 ju čakal pred jedným z pražských hotelov, kde sa mu s ňou podarilo odfotiť.
Najnovšie videá