Cennet: 109. a 110. epizóda

Cennet: 109. a 110. epizóda

Keď sa Cennet pokúsi pozhovárať so Selimom, jeho ako vždy nepriateľsky naladená mama Nilgün sa na ňu zúrivo vrhne ako fúria!

Keď Selim (Berk Atan) stavil úplne všetko na jednu kartu, aby Cennet (Almila Ada) konečne otvoril oči, určite by mu ani vo sne nenapadlo, akú trpkú príchuť bude jeho výhra mať. Ani že napokon i tak všetko stratí... Ťažko povedať, kto je viac šokovaný – či Melisa (Zehra Yılmaz) alebo Cihan (Fatih Dönmez) -, keď Arzu (Esra Ronabar) vyrukuje s nečakaným riešením „tragickej nehody“, na ktorej mieste teraz spolu stoja. Melisa, ako inak, z čisto sebeckých dôvodov a Cihan... V podstate tiež, pretože by mu tým Arzu urobila poriadny škrt cez rozpočet!

Kaya (Devrim Saltoğlu) neprestajne myslí na Arzu a nádherný život, ktorý si po jej boku vysníval. Sen, ktorý sa nikdy nestane realitou... Nešťastná Cennet si bolestne uvedomí, aká nekonečne šťastná bola po Selimovom boku a ako veľmi, veľmi, veľmi ho ľúbi a potrebuje. Mahirovi (Hazım Körmükçü) naozaj niet čo závidieť, medzi nešťastnou Arzu na jednej strane a arogantnou Özlem (Ebru Destan) na strane druhej je ako medzi mlynskými kameňmi, ktoré ho skôr či neskôr rozdrvia na prach...

To, že malá iskrička nádeje, ktorú v jej zlomenom srdci zažne manželovo vyznanie, bude mať vzhľadom na okolnosti len ťažko šancu sa rozhorieť, Arzu pochopí najneskôr po naozaj nečakanom Cihanovom návrhu.

Bezradná Arzu pri najlepšej vôli nevie, čo má robiť. Srdce jej vraví, aby sa zbalila a odišla s Melisou, Cennet a Mahirom niekam ďaleko, kde budú môcť všetci traja začať odznova, s čistým štítom. No rozum jej káže ochrániť svojich najbližších za každú cenu, a preto prijať Cihanov šialený návrh, aby sa stala jeho manželkou! Halil (Cihan Köse) na Kayov príkaz sleduje jedného z Cihanových mužov. Netrvá dlho a jeho snaha prinesie prvé ovocie.

Keď sa Cennet pokúsi pozhovárať so Selimom, jeho ako vždy nepriateľsky naladená mama Nilgün (Çiçek Acar) sa na ňu zúrivo vrhne ako fúria! Sema (Ebru Nil Aydın) je nadšená, keď zistí, že sa trápila úplne zbytočne a vo vile napokon predsa len nezostane sama. Naopak, v Arzu by sa krvi nedorezal, keď na vlastnej koži zakúsi, aká krutá a sebecká Melisa naozaj jej. Cennet napokon predsa len nájde spôsob, ako povedať Selimovi, čo má na srdci...

Aj keď sa Arzu už len pri tej predstave od hnusu obracia žalúdok, rozhodne sa z lásky k dcéram obetovať vlastné šťastie, podvoliť sa Cihanovmu vydieraniu a prijať jeho návrh!

Sledujte v utorok, 20. decembra, o 10.25!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie