Cennet: 115. epizóda - FINÁLE

Cennet: 115. epizóda - FINÁLE

Vilou Soyerovcov sa už nejaký ten piatok ozýva detský plač. A v dome na druhom konci mesta sa zase... Chystá svadba!

Ťažko povedať, či sa Nilgün (Çiçek Acar) viac dotknú slová, ktoré sa nikomu ľahko nepočúvajú, alebo to, kto jej ich adresuje – akurát jej švagriná Özlem (Ebru Destan), ktorá má sama na rováši nejeden citový prešľap! Až keď Arzu (Esra Ronabar) a Kaya (Devrim Saltoğlu) konečne dorazia na pláž, vyjde najavo neľudská obludnosť Cihanovho (Fatih Dönmez) záložného plánu. Štekne výstrel, krátko nato ďalší a napokon ešte jeden. Piesok sa sfarbí krvou...

Bez ohľadu na to, čo tvrdia učebnice alebo romány, tak ako vojny, ani iné menšie či väčšie medziľudské konflikty nemajú víťazov. Iba preživších... A tí nikdy, nikdy, nikdy nezabudnú. Od toho osudného dňa na pláži už ubehli štyri mesiace a životy všetkých sa pomaly znova vracajú do zvyčajných koľají. No zároveň sa i veľa vecí zmenilo. Napríklad vilou Soyerovcov sa už nejaký ten piatok ozýva detský plač. A v dome na druhom konci mesta, ktorý dodnes v snoch navštevuje duch minulosti, sa zase... Chystá svadba!

Vraví sa, že na každý hrniec sa skôr či neskôr nájde pokrievka. Ale vraví sa i to, že kto si počká, ten sa dočká. A ľudové múdrosti sa predsa nezvyknú mýliť... Všakže?

Sledujte v piatok, 23. decembra, o 10.25!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie