Cennet: 111. a 112. epizóda

Cennet: 111. a 112. epizóda

Aby zabránili Arzu obetovať sa, sú Cennet, Melisa a Selim pripravení urobiť všetko, hoc aj spojiť sa so samotným diablom. Správne, s Kayom!

Özlemina (Ebru Destan) drzosť zjavne nepozná hraníc – bez hanby si totiž uchmatne zásielku z nemocnice určenú Seme (Ebru Nil Aydın)! No tentoraz sa zdá, že Šťastena výnimočne nestojí pri nej. Arzu (Esra Ronabar) vysvetlí dotknutej Melise (Zehra Yılmaz), prečo skrátka musí urobiť to, čo si predsavzala, aj keď tým ublíži sebe, manželovi (Hazım Körmükçü) i jej. No vďaka súhre istých okolností oznámenie jej (ne)dobrovoľného rozhodnutia rozviesť sa rodine prebehne oveľa hladšie, ako predpokladala.

Kayovi (Devrim Saltoğlu) muži márne prehľadávajú kraj široko-ďaleko, po Halilovi (Cihan Köse), ktorý počas pátrania odhalil priveľa, niet ani stopy. Príjemné posedenie Selima (Berk Atan) s Cennet (Almila Ada), babičkou Mukaddes (Güler Ökten) a Sunou (Süeda Çil) sa bolestne zvrtne po príchode Nilgün (Çiçek Acar) a jej nemilosrdnom ultimáte. Keď si Sema vypočuje rozhovor medzi nevestou a vnučkou, Arzu zrazu uvidí v novom svetle.

Nešťastná Melisa sa ešte nikdy necítila taká bezmocná, ako práve teraz. Vôbec nevie, čo má robiť, preto sa uplakaná obráti so žiadosťou o pomoc na jediného človeka, ktorému na mame záleží rovnako ako jej... Správne, na Cennet.

Ani Selim, ani Melisa neskáču dvakrát od radosti, keď na seba opäť natrafia, no kvôli Cennet – a Arzu, ktorej záchrana je teraz pre obe jej dcéry absolútnou prioritou - držia vzájomnú antipatiu na uzde. Asi nie je veľkým prekvapením, že sa Kaya pri pátraní po nezvestnom Halilovi nezastaví pred ničím! Aby Mahir konečne prestal o ňu bojovať a podpísal rozvodové papiere, musí sa nešťastná Arzu uchýliť ku lži, ktorou hlboko raní nielen jeho, ale i seba – že ho neľúbi a nikdy ani neľúbila...

Aby zabránili Arzu obetovať sa, sú Cennet, Melisa a Selim pripravení urobiť všetko, hoc aj spojiť sa so samotným diablom. Správne, s Kayom! Z na prvé počutie nie najhorších noviniek je Mukaddes poriadne zmätená, naozaj nevie, čo si má o tom všetkom myslieť... Aj keď ním všetci – a rozhodne nie bezdôvodne – opovrhujú, darebákovi Kayovi sa podarí dedukciou jednoduchou ako facka otvoriť im oči!

Niekedy aj iskierka nádeje dokáže raniť viac ako záplava tvrdých rán priamo do tváre, a tak nečudo, že Arzu nechce ani len počuť o možnosti, že jej budúcnosť a šťastie závisia od človeka, ktorý ju pripravil o všetko – o sny, o nádeje, o dušu...

Sledujte v stredu, 21. decembra, o 10.25!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie