Cennet: 113. a 114. epizóda

Cennet: 113. a 114. epizóda

Melisa a Cennet si uvedomia, že sa teraz môžu spoliehať len jedna na druhú, a tak aj keď je jedna z nich zranená, pokúsia sa o útek.

Aj keď ešte pred pár dňami by tomu ani jeden z nich neveril, dnes spolu Selim (Berk Atan) a Melisa (Zehra Yılmaz) konečne opäť dokážu aspoň ako-tak vychádzať. Našťastie, pretože vďaka tomu odhalia celú obludnosť Cihanovho (Fatih Dönmez) podvodu! Už i tak dosť vykoľajená Cennet (Almila Ada) pochopiteľne ešte viac znervóznie, keď sa jej opakovane nepodarí spojiť s otcom (Devrim Saltoğlu). A ani stretnutie s Pınar jej na pokoji nepridá – práve naopak...

Sema (Ebru Nil Aydın) sa cíti naozaj príšerne. Tak veľmi by chcela donedávna nenávidenej neveste (Esra Ronabar) pomôcť – teraz, keď už vie, aká naozaj je... Keď Cihan pochopí, že jeho „dokonalý plán“ vyletel hore komínom, rozhodne sa improvizovať. Rozhodne sa nemieni vzdať bez boja!

Aj keď sa Selim, Melisa a Cennet ponáhľajú ako o život zabrániť svadbe, zdá sa, že už je príliš neskoro. Lenže, navzdory všeobecnému presvedčeniu... Zdanie v živote až prekvapivo často klame.

Sema nevychádza z údivu, ako slabošsky sa Mahir (Hazım Körmükçü) po rozvode správa a že dovolí Özlem (Ebru Destan) nielen rozťahovať sa vo vile Soyerovcov, ale i nádejať sa, že jedného dňa v nej bude paňou! Arzu doslova paralyzuje strach o milované dcéry, s ktorými ten pomstychtivý darebák Cihan zmizol ktoviekam. A polícia aj napriek rozsiahlemu pátraniu, žiaľ, zatiaľ nemá žiadnu použiteľnú stopu.

Melisa a Cennet si uvedomia, že sa teraz môžu spoliehať len jedna na druhú, a tak aj keď je jedna z nich zranená, pokúsia sa o útek. No osud im tentoraz zjavne nie je veľmi naklonený. Keď sa babička Mukaddes (Güler Ökten) dozvie, čo sa deje, úplne sa zosype. Cihan je čoraz nevypočítateľnejší, čoraz nebezpečnejší...

Keď sa nič netušiaci Mahir zúrivo pustí do exmanželky, ktorú viní z dcérinho zmiznutia, Sema už viac nedokáže mlčať. Selim nemôže a nechce len čakať, ako všetko napokon dopadne. Rozhodne sa konať!

Sledujte vo štvrtok, 22. decembra, o 10.25!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie