Šťastie mojich detí: 38. a 39. epizóda

Šťastie mojich detí: 38. a 39. epizóda

Suzan je taká zúfalá a bezradná, že vidí len jednu jedinú možnosť, ako ukončiť svoje trápenie – rozhodne sa siahnuť si na život!

Mert a Çiçek (Doğa Zeynep Doğuşlu) majú pocit, akoby už prešli roky, odkedy sa dozvedeli, že majú starších súrodencov. Veď ich názor na nich a city k nim sa medzičasom tak veľmi zmenili... Aj preto ich úprimnú radosť z dobrých správ o otcovi (Bülent İnal) rýchlo vystrieda smútok a zhnusenie z toho, aký človek je v skutočnosti ich matka (Ceyda Düvenci)! Kemal nechce zahanbiť svojich najbližších, čo sa mu vďaka malej ľsti a İbovej pomoci podarí na jednotku. No pri pohľade na nový domov len ťažko skrýva pohnutie a bolesť pri pomyslení, akým peklom si asi museli prejsť v jeho neprítomnosti...

Hoci sa to spočiatku zdalo nemožné, z polorozpadnutého domčeka v lese sa vďaka veľkej láske spájajúcej jeho nových obyvateľov, sa rýchlo stane síce skromný, no útulný domov. Ťažko povedať, kto je viac zahanbený, keď Ece (Eva Dedova) nechtiac odhalí trpkú pravdu o Kadirovej (Caner Şahin) novej práci. Ďalšie tajomstvo však ich úprimné priateľstvo nezničí. Naopak, posilní ho. Suzan konečne pochopí, prečo sa vlastne vraví „Kto seje vietor, žne búrku.“ Je taká zúfalá a bezradná, že vidí len jednu jedinú možnosť, ako ukončiť svoje trápenie – rozhodne sa siahnuť si na život!

Mertovi (Sercan Badur) a Kemalovi, ktorých vydesí jej čudný odkaz, sa po vylomení dverí naskytne desivý pohľad... V nemocnici, kam sa všetci rýchlo ponáhľajú, dôjde k nepríjemnému incidentu, ktorý vyvolajú ako vždy netaktná a krutá Macide (Emel Göksu) a neznesiteľne arogantný Tamer (Sinan Tuzcu).

Sledujte v stredu, 24. marca, o 22.20!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie