Šťastie mojich detí: 40. a 41. epizóda - FINÁLE

Šťastie mojich detí: 40. a 41. epizóda - FINÁLE

Po uši zaláskovanému İbovi sa už vôbec nedarí skrývať pred milovanou Hasret hĺbku svojich citov k nej... Našťastie.

Fadıl (Erdem Akakçe) je poriadne zaskočený, keď sa dozvie o Suzan (Ceyda Düvenci) a hoci mu Kadir (Caner Şahin) dá dosť jasne najavo, že nikomu nechýba, okamžite vyrazí do nemocnice aj on. Všetci si uvedomia, ako zle na tom Suzan vlastne je, až keď sa úplne hysterická nenávistne pustí do Nilgün (Ayça Bingöl) – a vzápätí stratí vedomie! Keď sa preberie, bohorovnú Macide (Emel Göksu) razom prejde dobrá nálada, keď zistí, čo má jej bývalá nevesta v pláne. Zdá sa, že týmto činom je osud tej nešťastnice definitívne spečatený! Po uši zaláskovanému İbovi (Can Albayrak) sa už vôbec nedarí skrývať pred milovanou Hasret (Sera Kutlubey) hĺbku svojich citov k nej... Našťastie.

To, že sa Suzan bojí návratu domov, si Kemal (Bülent İnal) mylne vysvetlí ako dôsledok jej psychických problémov. To, že hrozba, ktorej jeho exmanželka čelí, je až hrozivo skutočná, pochopí až vo chvíli, keď autu, ktorým ju vezie z nemocnice do hotela, vypovedajú poslušnosť brzdy!

Utrápená Nilgün, ktorá už zjavne vôbec nie je schopná triezvo uvažovať, je presvedčená, že meškanie jej manžela znamená jediné – že sa rozhodol pre život po Suzaninom boku...

Sledujte vo štvrtok, 25. marca, o 22.20!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie