Šťastie mojich detí: 36. a 37. epizóda

Šťastie mojich detí: 36. a 37. epizóda

Keď Mert mamu priamo konfrontuje so svojimi podozreniami, Suzan sa usedavo rozplače. A za týchto okolností... Sú slzy jasnou odpoveďou.

Kým sa nič netušiaca Nilgün (Ayça Bingöl) snaží urobiť z veľmi skromného domčeka uprostred ničoho vyčariť domov, Ece (Eva Dedova), Mert (Sercan Badur), Kadir (Caner Şahin) a İbo (Can Albayrak) rozbehnú odvážny a veľmi, veľmi riskantný plán na záchranu Hasret (Sera Kutlubey). Biznis, ktorým sa Tarık (Onur Uğuş) živí v noci, je totiž na míle vzdialený tomu, ktorým sa pred svetom prezentuje počas dňa! Tamer (Sinan Tuzcu) varuje Suzan (Ceyda Düvenci), že sa ju Macide (Emel Göksu) chystá o všetko pripraviť. Zdá sa, že Kemalovi (Bülent İnal) vďaka maminej intervencii, alebo skôr intervencii jej chlapov, už za mrežami nič vážnejšie nehrozí. A po dlhom čase sa o čosi ľahšie dýcha i Nilgün – vďaka mladým, ktorí sa s vervou pustia do renovácie domčeka. Ahmet (Kubilay Karslıoğlu) a Kadir si dohodnú stretnutie, aby raz a navždy zastavili besnenie tajfúnu Macide. Toto stretnutie sa však, žiaľ, už nikdy neuskutoční...

Suzan sa každým dňom viac a viac obracia žalúdok z bývalej svokry a jej činov. Akoby si až teraz začala uvedomovať, s kým má vlastne tú česť. Nilgün ide srdce puknúť, keď zistí pravdu o Kadirovej práci. Ešte boľavejšie je však pre ňu povedať Kemalovi o osude jeho najlepšieho priateľa. Mert nemieni chodiť okolo horúcej kaše, a tak mamu priamo konfrontuje so svojimi podozreniami. Nič mu nepovie, len sa usedavo rozplače. A za týchto okolností... Sú slzy jasnou odpoveďou.

Vďaka Ahmetovým dôkazom má Kemalova rodina konečne v rukách kľúč k jeho slobode!

Sledujte v utorok, 23. marca, o 22.25!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie