Šťastie mojich detí: 34. a 35. epizóda

Šťastie mojich detí: 34. a 35. epizóda

Merta znepokojí, keď zistí, s kým teraz nič netušiaca Hasret pracuje. On totiž Tarıka pozná lepšie, ako mu je milé!

Hasret (Sera Kutlubey) je uveličená, keď jej fešák Tarık (Onur Uğuş), z ktorého je úplne vedľa už od ich prvého stretnutia, ponúkne prácu. Ani vo sne by jej nenapadlo, že s ňou ten chlap nehrá fér... Kadira (Caner Şahin) poriadne rozhodí, keď expresne rýchlo príde aj o svoju novú prácu. Ako inak, z úplne rovnakého dôvodu ako tú predošlú. Ahmetovi (Kubilay Karslıoğlu) sa podarí zistiť viaceré mimoriadne znepokojujúce informácie o dianí v spoločnosti İpekçiovcov. Netuší, že má za pätami nebezpečný tieň – na príkaz diablice Macide (Emel Göksu)! Nilgün (Ayça Bingöl), Kadir, Hasret a İbo (Can Albayrak) sú v šoku, keď z darebáka Fadıla (Erdem Akakçe) zrazu, akoby sa nechumelilo, vylezie, že bez ich vedomia a súhlasu už dávno rozpredal všetko vybavenie ich adanskej dielne! Stačí pohľad na veľavravné modriny na Kemalovej (Bülent İnal) tvári po nerovnej potýčke s hŕstkou spoluväzňov a Nilgün hneď vie, že to za mrežami má asi také ľahké, ako ona s deťmi vonku. A rozhovor s neznámou ženou vo väznici jej obavy ešte posilní. V úlohe Macidinej pravej ruky s temer bezodným zdrojom financií a neobmedzenou mocou sa Fadıl zjavne konečne nešiel!

Çiçek (Doğa Zeynep Doğuşlu) prekročí svoj tieň a príde za Hasret, aby jej priamo tvárou v tvár poďakovala. Zdá sa, že si konečne začína uvedomovať, aké je to vlastne fajn mať staršiu sestru a kamarátku. Kadir začne pracovať na stavbe ako robotník, rodine však povie len to, že má prácu. Zlých správ už predsa bolo viac ako dosť... Merta (Sercan Badur) znepokojí, keď zistí, s kým teraz nič netušiaca Hasret pracuje. On totiž Tarıka pozná lepšie, ako mu je milé! Hoci sa naposledy zaprisahala, že už nikdy nič podobné nepodstúpi, pre Kemalovu záchranu Nilgün neváha a s malou dušičkou opäť navštívi svokru. S prekvapivým výsledkom.

Mert sa nedokáže len tak nečinne prizerať, ako sa jeho staršia sestra Tarıkovou vinou rúti do nešťastia, preto sa pokúsi zasiahnuť. Žiaľ, prineskoro...

Sledujte v pondelok, 22. marca, o 22.25!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie