Šťastie mojich detí: 32. a 33. epizóda

Šťastie mojich detí: 32. a 33. epizóda

Mert ani sám nevie prečo, no srdce ho zrazu nevysvetliteľne ťahá za bratom. No sotva sa o čosi zblížia, opäť ich niečo rozdelí. Teda, niekto... Ece.

Kým odporný úbožiak Fadıl (Erdem Akakçe) si plnými dúškami užíva svoj triumf v luxusnom hoteli, s množstvom alkoholu a v spoločnosti hudobníkov a lacných dievčat, Nilgün (Ayça Bingöl), Kadir (Caner Şahin) a Hasret (Sera Kutlubey) nemajú kde hlavu skloniť. Ešteže ich láskavý İbo (Can Albayrak) trochu zahanbene, no bez váhania prichýli na noc vo svojom skromnom príbytku. Keď ráno Kadira nepustia do práce a ako nejakého kriminálnika ho nechajú vyhodiť, ani sa nemusí pýtať – hneď vie, že to má na svedomí tá potvora Macide (Emel Göksu)! Çiçek (Doğa Zeynep Doğuşlu) je zdesená, keď jej Ozan ukáže svoju pravú tvár. Nevie, čo má robiť, je úplne bezradná. No posledný človek, ktorému sa by sa teraz chcela zveriť so svojím trápením alebo od ktorého by prijala pomoc, je jej staršia sestra... Ešte neuplynulo ani 24 hodín, odkedy súd poslal Kemala (Bülent İnal) za mreže a už má medzi spoluväzňami úhlavného nepriateľa, ktorý len čaká na príležitosť zniesť ho zo sveta! Suzan (Ceyda Düvenci) je v šoku, keď sa od Fadıla dozvie, že jej domnelý spojenec Tamer (Sinan Tuzcu) mal prsty v únose Merta (Sercan Badur) a Kadira. Nechce tomu uveriť, no ani zatvárať oči pred pravdou. A tak požiada o stretnutie jediného človeka, ktorý môže jej pochybnosti potvrdiť alebo vyvrátiť...

Stretnutie s Kemalovým dlhoročným právnikom vyrazí úbohej Nilgün dych. Hneď z viacerých dôvodov... Po rozhovore s Hasret si İbo trochu podá darebáka Ozana a mierne ho usmerní v otázke jeho budúcich kontaktov s Çiçek. Krátko po Kadirovi príde o prácu i jeho sestra. Z rovnakého dôvodu. Mert a Çiçek nie sú ani natoľko naivní, ani hlúpi, aby uverili, že náhla, dokonale zosynchronizovaná nezamestnanosť ich súrodencov je len náhoda. Mert ani sám nevie prečo, no srdce ho zrazu nevysvetliteľne ťahá za bratom. No sotva sa o čosi zblížia, opäť ich niečo rozdelí. Teda, niekto... Ece (Eva Dedova).

Hoci je to pre Nilgün nekonečne ponižujúce, ak chce zachrániť milovaného muža, nemá na výber - musí požiadať o pomoc svoju krutú svokru!

Sledujte vo štvrtok, 18. marca, o 22.20!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie