Cennet: 107. a 108. epizóda

Cennet: 107. a 108. epizóda

Keď do nej Melisa znova začne skákať, Cennet už viac na ňu nemieni brať ohľady – chladne vmetie sestre do tváre, čo si zaslúži!

Aj keď sú už uňho zvyknutí na všeličo, aj tak sú všetci v šoku z Kayovho (Devrim Saltoğlu) správania k Cihanovi (Fatih Dönmez). No Arzu (Esra Ronabar) si napriek tomu nájde chvíľku porozprávať sa so Selimom (Berk Atan) o Cennet (Almila Ada) a Melise (Zehra Yılmaz). Halil (Cihan Köse) zaplatí privysokú cenu za Kayovu slobodu... Na rozdiel od Semy (Ebru Nil Aydın), ktorá pri najlepšej vôli nevie, ako sa má teraz k Cennet vlastne správať, férový Mahir (Hazım Körmükçü) ju berie úplne normálne – ako ďalšieho člena rodiny, ako druhú dcéru. Melisa aj naďalej hrá pred sestrou trápne divadielko, že pokiaľ ide o Selima, bez váhania by pre ňu urobila to isté, čo ona pre ňu – a stále jej to vychádza!

Arzu napokon zistí, že Kaya skutočne neklamal a jej i Cennet hrozí od Cihana (Fatih Dönmez) vážne nebezpečenstvo. Zúfalo sa preto ponáhľa za dcérou, na Melisinu narodeninovú oslavu, rovnako ako Kaya z druhého konca mesta... Selim veľmi riskuje, keď všetko staví na jednu kartu, aby pred milovanou ženou konečne odhalil Melisinu pravú tvár.

Nešťastná a poriadne zmätená Cennet vôbec nechápe, čo sa deje, keď sa pred ňou zrazu, ako blesk z jasného neba, zjavia obaja jej rodičia. A než jej stihnú čokoľvek vysvetliť, do tmy štekne výstrel...

Cihanovu pravú ruku prekvapí najnovšie rozhodnutie šéfa. Nikdy predtým totiž nič podobné neurobil, ani len na to nepomyslel – získať lásku svojho nepriateľa len pre seba...! Cennet je po streľbe v šoku, v hlave si neustále dokola prehráva, ako sa jej mama vrhá do dráhy guľke, ktorá bola evidentne určená pre ňu... Hoci je v celej veci naozaj nevinne, Kaya skončí za mrežami ako hlavný podozrivý z pokusu o vraždu Arzu. Melisa v nemocnici úplne vypadne z role preporodenej sestry, nedokáže ani v najmenšom ovládnuť pohľady plné detinskej žiarlivosti, ktoré vrhá na Cennet...

Nielen Sema, ale i Mahir a Melisa sú presvedčení, že na Arzu strieľal Kaya, aj keď Cennet i ona prisahajú, že nie. Napokon, kto iný by to už len mohol byť? Keď do nej Melisa znova začne skákať, Cennet už viac na ňu nemieni brať ohľady – chladne vmetie sestre do tváre, čo si zaslúži!

Či už Cihan rátal alebo nerátal s nejakými následkami svojich činov, zdá sa, že nečakaná návšteva v jeho dome ho naozaj zaskočila. Ale, ako to už v živote chodí... Zdanie často klame.

Sledujte v pondelok, 19. decembra, o 10.25!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie